ادمین پیج اینستاگرام پزشکان

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان

ادمین پیج اینستاگرام پزشکان: امروزه با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام نمی توان اهمیت و قدرت تاثیرگذاری آن بر روی کسب و کارها، مخصوصا مراکز درمانی و پزشکی نادیده گرفت. اینستاگرام تبدیل به فضایی شده است که پزشکان هم می توانند بر روی پرسنال برندینگ خود کار کنند و هم به ارائه محتواهای آموزشی و همچنین نمونه کارهای خود بپردازند.

استراتژی تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت با دارا بودن 10 سال تجربه و همچنین دارا بودن صدها نمونه کار موفق از همکاری با پزشکان، جراحان و مراکز درمانی مختلف، ارائه محتوای ارزش آفرین، آموزشی و همچنین نمونه کارها ایجاد اعتماد و همچنین ارائه هدفمند محتوا و تبلیغات بصورت وشمندانه به افرادی است که به خدمات شما نیاز دارند.

شماره جهت مشاوره رایگان:

09128586135

07132303712

آدرس: شیراز، ملاصدرا، حکیمی، مجتمع پزشکی حکیمی، طبقه 5 واحد 9 و 10

ادمین پیج اینستاگرام پرشکان
ادمین پیج اینستاگرام پزشکان

دارا بودن یک پیج اینستاگرام حرفه ای و کارآمد قادر است که یک تصویر حرفه ای و لوکس از شما به مخاطبین ارائه کند. مدیریت اینستاگرام پزشکان (ادمین پیج اینستاگرام پزشکان) تفاوت های بسیار بنیادین و اسای با دیگر مشاغل دارد که تیم بِستراه با دارا بودن تجربه 10 ساله همکاری با پزشکان، جراحان و داروخانه های مختلف می تواند این کار را بریتان بصورت کاملا حرفه ای، هدفمند و نتیجه محور انجام دهد.

مدیریت پیج اینستاگرام ویژه پزشکان شامل چه مواردی است؟

تهیه تم و قالب، ترکیب رنگ و هویت بصری متناسب با نوع خدماتی که پزشک یا جراح ارائه می نماید

تهیه ویدیو و تدوین حرفه ای از نمونه کارها (قبل و بعد)

تهیه ویدیوهای آموزشی و ارزش آفرین با حضور خود پزشک با هدف پرسنال برندینگ

یکی از مهمترین چالش ها در فضای مجازی اعماد است که این موضوع در زمینه خدمات پزشکی و درمانی نمود بسیار بیشتری دارد و حضور شما در تصویر علاوه بر اینکه بر روی شهرت و پرسنال برندینگ شما تاثیر بسزایی دارد در بالا بردن میزان اعتماد مخاطبین نیز تاثیر چشمگیری دارد.

یکی از بهترین نوع محتوا، پاسخ به سوالات متداول مخاطبین است، سوالاتی که در بین مخاطبین شما مشترک است و شما با ارائه محتواهای ویدیویی یا عکس پیرامون این مطالب در بالا بردن اعتماد و همچنین ارائه محتوای ارزشمند به مخاطبین بسیار موفق خواهید بود.

تبلیغات هدفمند و هوشمندانه:

یکی از ابزارهای بسیار موثر در بالا بردن سرعت جذب مخاطب بیشتر پس از آنکه پیج با محتواهای استاندارد و اصولی به حد مطلوبی رسید تبلیغات هوشمندانه و هدفمند است. تیم ما با دارا بودن تجربیات بسیار موفق در زمینه اجرای کمپین های تبلیغاتی مختلف می توانند کمپین های تبلیغاتی هدفمند متناسب با بودجه شما اجرا نمایند.

از دیگر مواردی که توسط تیم ما برای موفقت هریچه سریعتر پیج شما انجام  می شود کپشن نویسی اصولی و استاندارد با هدف هرچه بیشتر دیده شدن پست ها و همچنین بالا رفتن شانس به اکسپلور رفتن محتواهای شما می باشد.

هشتگ گذاری استاندارد و اصولی از دیگر موارد بسیار مهم و تاثیرگذار در جهت بیشتر دیده شدن محتوا و رشد سریعتر پیج می باشد که تیم ما با آگاهی از جدیدترین متدها و الگوریتم های اینستاگرامک این کار را با هوشمندی هرچه تمام انجام  می دهند.

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان در شیراز

آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه در زمینه ادمین پیج اینستاگرام پزشکان و مدیریت پیج اینستاگرام پزشکان دارای نمونه کارهای موفق بسیاری می باشد که جهت ارائه نمونه کارها و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

شماره های تماس:

09128586135 – 07132303712

شیراز – ملاصدرا – حکیمی غربی – مجتمع پزشکی حکیمی طبقه 5 واحد 9 و 10

آژانس دیجیتال مارکتینگ در شیراز بستراه