برندسازی پزشکی

برندسازی پزشکی: اکنون بیش از هر زمان دیگر، ایجاد اعتماد در رابطه پزشک با بیمار حتی قبل از گرفتن نوبت بر تصمیم گیری افراد برای مراجعه، تأثیر گذار است. صرفا ایجاد یک وب سایت، قرار دادن لیستی از موضوعات مختلف و امید به اینکه افراد شما را پیدا کنند، کافی نیست. مردم فعالانه در مورد شهرت پزشکان تحقیق می کنند. بنابراین هنگام افتتاح یک مطب یا مرکز پزشکی توجه به برندسازی پزشکی نیز باید در دستور کار قرار بگیرد.

برندینگ پزشکی

برندینگ پزشکی


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان تخصصی برندینگ پزشکی:

09128586135 – 07132303712


در جامعه امروز، با فراگیر شدن استفاده از رسانه های اجتماعی و سیستم های نطردهی مردم (به عنوان مثال امتیازات در گوگل مپ و دکترتو، نوبت دات آی آر و غیره) این ضروری است که پزشکان شهرت خود را در بین مردم و اینترنت حفظ کنند.

از طریق این سایت ها، بیماران بالقوه بر اساس نظرات سایر بیماران ، در مورد توانایی پزشکان در فرایند نظرات افراد دیگر، درک موثر آنها و ارائه درمان مناسب نتیجه گیری می کنند.

پزشکان باید واقعاً در ایجاد ارتباط و تعامل با بیماران مهارت داشته و به برقراری ارتباط موثر اعتقاد داشته باشند و تنها آنچه را می توانند ارائه دهند به بیماران قول دهند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “مدیریت اینستاگرام پزشک در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

مدیریت اینستاگرام پزشک در شیراز

در اینجا چند نکته در مورد اینکه چگونه پزشکان می توانند در اینترنت شهرت خود را اعتبار خود را حفظ کنند آورده شده است:

  • خودتان درگوگل یا رسانه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام جستجو کنید تا ببینید بیماران در مورد شما و تیمتان چه می گویند. آیا نظرات و بازخوردهای منفی وجود دارد که بتوانید آنها را برطرف کنید؟
  • اگر حضور محدودی در اینترنت دارید، پرسنل خود را موظف کنید تا از بیماران بخواهند که نظرات مثبت خود را از خدمات شما و نحوه ارائه آن ها، در سایت های معتر در زمینه پزشکی مانند گوگل مپ، دکترتو و نوبت دات آی آر ثبت کنند.
  • پاسخ به نظرات منفی، دعوت از بیماران برای تماس تلفنی یا ارسال ایمیل برای حل مشکلات در مورد یک مسئله، را در نظر بگیرید.

به طور خلاصه، برای ایجاد برندسازی پزشکی و شهرت و اعتبار موفق، وقت بگذارید که این امر به تقویت برندسازی پزشکی و اعتبار شما بین بیماران  حفظ شهرت مرکز پزشکی شما کمک می کند و در نهایت باعث رشد و موفقیت برندسازی پزشکی شما و کلینیک پزشکی شما می شود.

از شما دعوت می کنیم مقاله “طراحی سایت پزشکی در شیراز” ررا هم مطالعه نمایید.

طراحی سایت پزشکی در شیراز


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان تخصصی برندسازی پزشکی در شیراز:

09128586135 – 07132303712


برندسازی پزشکی در شیراز

برندسازی پزشکی در شیراز