تبلیغات بیمارستان

تبلیغات بیمارستان: خدماتی که برای تبلیغات بیمارستان توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت ارائه میشود:

 • بهینه سازی موتورهای جست وجو
 • مدیریت تبلیغات کلیکی (PPC) بیمارستان
 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای بیمارستان
 • مدیریت اعتبار بیمارستان
 • طراحی وبسایت بیمارستان
 • انجام تبلیغات نمایشی برای بیمارستان

آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت با دارا بودن تیمی متخصص، می داند که چگونه با استفاده از استراتژی های متناسب برای صنعت پزشکی و درمان، باعث ایجاد شناخت از برند شما، افزایش بیماران بالقوه و درآمد شما شود.

تبلیغات بیمارستان در شیراز

تبلیغات بیمارستان در شیراز


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 – 07132303712


ابزارهای دیجیتال مارکتینگ باعث افزایش جذب بیمار می شود:

برای اینکه بتوانید در بازار رقابتی خدمات درمانی و پزشکی ادامه دهید، بیماران فعلی و بالقوه شما باید بتوانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت به شما کمک می کند تا:

 • وبسایتی که مورد پسند کاربران، دارای محتوای مرتبط با بیمار و بهینه شده برای سئو است بسازید.
 • میزان آگاهی و شناخت از بیمارستان، خدمات درمانی، کارکنان و موقعیت مکانی را افزایش دهید.
 • از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی و استراتژی های بازاریابی محتوا، ارتباط و تعامل با بیماران را پیش ببرید.
 • اطلاعات ارزشمندی درباره شرایط خاص پزشکی و درمان های مورد نیاز را ارائه دهید.

 

چرا بیمارستان شما به آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طب دارت نیاز دارد؟

برای اینکه بتوانید در بازار رقابتی خدمات پزشکی و درمانی بمانید، نیاز به آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی که اطلاعات کافی در زمینه بازاریابی پزشکی داشته باشد، دارید. ما به بسیاری از پزشکان، جراحان و مراکز پزشکی و درمانی کمک کرده ایم تا رشد و پیشرفت چشم گیری داشته باشند.

روش و رویکرد ما برای تبلیغات بیمارستان چیست؟

تکنیک های بازاریابی خلاقانه مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی که متناسب با خدمات پزشکی و درمانی باشد.

 • افزایش حضور دیجیتال
 • افزایش تعداد مراجعه کنندگان
 • بهبود اعتبار وشهرت آنلاین و نظرات
 • تعامل با بیماران
 • جذب ارائه دهندگان خدمات درمانی
 • افزایش درآمد بیمارستان

 

آیا می خواهید لاین های مختلف بیمارستان تان را توسعه دهید؟ پس همین امروز برای مشاوره درمورد اهدافتان با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس: 09128586135- 07132303712

درباره خدمات تبلیغات که به بیمارستان ها ارائه می دهیم بیشتر بدانید:

مدیریت محتوا و سئو ( بهینه سازی موتورهای جست و جو)

شما باید به طور مداوم محتوای ارزشمند و بهینه سازی شده برای جست وجو تولید کنید. متخصصان ما  به شما کمک می کنند که با استفاده از استراتژی های کارآمد،  سئوی پزشکی خود را ارائه دهید.

رسانه های پولی

باید تبلیغات آنلاین شما هوشمندانه باشد. ما به شما کمک می کنیم که با بودجه ای که دارید تبلیغات استراتژیکی انجام دهید که مخاطبان هدف آن ها را ببینند و با آن ها ارتباط برقرار کنند.

شبکه های اجتماعی (اینستاگرام)

لایک ها و کامنت های بیشتری بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد که از طریق شبکه های اجتماعی با بیمارانتان در ارتباط باشید. چه تازه کار باشید و چه جا افتاده.

مدیریت اعتبار

امروزه در فضای رقابتی خدمات بهداشتی ودرمانی ، اعتبار و شهرت شما بسیار مهم است. اولین کاری که مردم انجام می دهند، خواندان نظرات درباره خدمات شماست. ما به شما کمک می کنیم که به طور مستمر، اعتبار آنلاین خود را مدیریت کنید و مردم کارهایی را که شما به نحو احسن انجام می دهید، ببینند.

تشریح تبلیغات پزشکی

بیمارستان ها و مراکز درمانی به چه تاکتیک ها ،استراتژی ها و روش هایی برای اجرای یک استراتژی تبلیغات بیمارستان موفق، نیاز دارند؟

بیماران خود را بدون افزایش هزینه، دوبرابر کنید

کمپین هایی را که بازدهی ندارند، دور بیندازید. پلتفرم بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی ما به طور خودکار به سمت کمیپن هایی که بیماران با ارزش بالا را جذب میکند، هدایت می شود.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 – 07132303712


آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژه بیمارستان

یکی از بهترین فواید اینترنت این است که مردم بیش تر از هر زمان دیگری، گزینه های مختلف برای انتخاب دارند. آن زمانی که وقتی میخواستید به بیمارستان یا مرکز درمانی مراجعه کنید و هیچ اطلاعاتی درباره آن ها نداشته اید، گذشته است.

اطلاعات زیادی درباره بیمارستان ها  و مراکز درمانی مختلف ، به صورت آنلاین وجود دارد که به بیماران برای تصمیم گیری کمک می کند.

بیشتر بیماران تحقیقات خود درباره یک مرکز درمانی یا پزشک را با جست وجو در وبسایت های مختلف آغاز می کنند. زمانی که تحقیقات خود را کامل کردند، با آن مرکز درمانی یا بیمارستان تماس می گیرند. ( بیماران بالقوه تبدیل به بیماران واقعی می شوند)

اگر می خواهید برند پزشکی خود را تبلیغ کنید و بیماران بیشتری جذب کنید، شما به استراتژی های بازاریابی دیجیتال قوی، نیازمندید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت با داشتن تیمی متخصص، برنامه بازاریابی دیجیتالی را شخصی سازی می کند تا برند شما در کانون توجه مردم باشد.

ما با خیلی از پزشکان، جراحان و مراکز درمانی، همکاری می کنیم و آنها به ما برای ارائه روش های بازاریابی هوشمندانه  اعتماد دارند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “افزایش جذب بیمار” را هم مطالعه نمایید.

افزایش جذب بیمار

دیجیتال مارکتینگ بیمارستان

دیجیتال مارکتینگ بیمارستان

بازاریابی برای بیمارستان ها:

آیا واقعا به بازاریابی دیجیتال برای بیمارستان یا مرکز درمانی تان نیاز دارید؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم، به این آمار بازاریابی دیجیتال پزشکی توجه کنید:

طبق آمار گوگل، تقریبا 7 درصد کل جست و جو ها مربوط به مسائل سلامتی و پزشکی است. که تقریبا 70000 جست وجو در دقیقه است. در مقیاس جهانی ، گوگل منبع معتبری برای مردم است تا پاسخ های سوالات پزشکی و مربوط به سلامتی خود را بگیرند و ارائه دهندگان خدمات درمانی را پیدا کنند.

بیشتر بیماران ترجیح می دهند که از موتور های جست و جو برای پیدا کردن بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکان استفاده کنند. طبق گفته گوگل، روش جست وجو، سه برابر بیشتر از بقیه روش ها، ترافیک وبسایت بیمارستان را افزایش می دهد.

توریسم سلامت معمولا با جست وجوی گسترده در اینترنت و به صورت آنلاین، آغاز می شود. بیمارانی که وقت ملاقات رزرو کرده اند نسبت به کسانی که وقت ملاقات رزرو نکرده اند، 3 برابر بیشتر سرچ کرده اند. این نشان می هد که بیماران قبل از گرفتن وقت ملاقات، پزشکان و بیمارستان های زیادی را بررسی و ارزیابی می کنند.

افرادی که به دنبال بینایی سنجی ، خانه سالمندان و فیزیوتراپ و جراح هستند، به احتمال زیاد از گوگل استفاده می کنند. طبق آمار، 60 درصد افراد قبل از گرفتن وقت ملاقات و مراجعه، از اینترنت برای تحقیقات استفاده کرده اند.

وقتی پای ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی به میان باشد، نظرات بیش تر از هر زمان دیگری اهمیت دارند.

بیش از 90 درصد بیماران برای ارزیابی پزشکان از نظرات آنلاین استفاده می کنند. بیماران بالقوه با استفاده از نظرات، دید احتمالی نسبت به عملکرد شما پیدا می کنند.

بسیار مهم است که بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات پزشکی، استراتژی مدیریت نظرات داشته باشند.چرا؟ به این دلیل که 84 درصد بیماران بالقوه به نظرات آنلاین به اندازه پیشنهادات شخصی، اعتماد می کنند.

بازدیدکنندگان تنها با خواندن یک تا شش نظر، درمورد عملکرد کلی شما نتیجه می گیرند. تنها یک نظر منفی می تواند دیدگاه آن ها را به طور کامل درباره شما عوض کند.

بیشتر مراکز پزشکی و درمانی، برای جذب بیماران بیشتر در بازار جهانی سرمایه گذاری می کنند. در سال 2020، کسب و کارهای درمانی ، 3.6 درصد بیشتر برای تبلیغات جهانی هزینه کرده اند. این میزان کل هزینه ها را به 36 میلیار دلار می رساند.

پیش بینی می شود که شرکت های آمریکایی در سالهای 2020 و 2021، 5 درصد بیشتر برای تبلیغات دیجیتال، هزینه کنند. لازم به ذکر است که ایالات متحده آمریکا در هزینه های بازاریابی و تبلیغات پزشکی، در رتبه اول قرار دارد.

 

در سال 2021 تبلیغات دیجیتال برای بیمارستان ها و خدمات پزشکی در حال پیشی گرفتن از تبلیغات تلویزیونی است.

در این زمان، صنعت بازاریابی دیجیتال پزشکی، 46 درصد از کل تبلیغات پزشکی را به خود اختصاص می دهد.

88 درصد قرارهای ملاقات پزشکی از طریق تلفن رزرو می شوند. بیماران ترجیح می دهند بعد از تحقیقات آنلاین، وقت ملاقات را تلفنی رزرو کنند چون مسئه ای شخصی و خصوصی است. وقتی که مردم می خواهند برای خودشان یا دیگران، وقت ملاقات بگیرند، ترجیح می دهند با یک فرد واقعی صحبت کنند.

اینجاست که استراتژی بازاریابی محلی شما، ایفای نقش میکند.

به عبارتی دیگر، تنها 2.4 درصد قرارهای ملاقات به صورت آنلاین رزرو می شوند. بیشتر افراد از اینکه اطلاعات خود را به صورت آنلاین تایپ کنند، احساس ناراحتی می کنند به همین دلیل ترجیح می دهند با یک شخص واقعی صحبت کنند.

در کسب و کارهای مربوط به خدمات پزشکی، تماس های تلفنی نسبت به وبسایت، 10 تا 15 برابر بیشتر، بیماران بالقوه را به بیماران واقعی تبدیل می کند. با بررسی تماس هایی که حاصل از تبلیغات پزشکی است، می توانید میزان بازگشت سرمایه خود را بررسی کنید و کارهای لازم برای بهینه سازی را انجام دهید.

به همین دلیل مهم است که کمپین بازاریابی خود را برای ایجاد تماس های بیشتر، بهینه کنید.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


6 دلیل برای اینکه چرا بازاریابی دیجیتال باید در اولویت اول ارائه دهنگان خدمات پزشکی و درمانی و تبلیغات بیمارستان باشد:

 • بیماران شما آنلاین هستند

همان طور که در بالا ذکر شد، اینترنت و شبکه های اجتماعی، در حال تغییر شکل دادن روش های پیدا کردن ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی، توسط بیماران هستند. 60 درصد بیماران، دوره درمانی خود را با جست وجوی آنلاین آغاز می کنند. این درصد افزایش  خواهد یافت چون بیماران زمان بیشتری را به صورت آنلاین می گذرانند.

آیا به عنوان یک ارائه دهنده خدمات پزشکی، این فرصت را برای این دسته از بیمارانتان فراهم کرده اید؟ بسیار مهم است که حضور آنلاین خود را از طریق بازاریابی دیجیتال، تقویت کنید. با داشتن پروفایل انلاین قوی تر، بیمارستان شما شانس بیشتری برای جذب بیمار دارد.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات کلینیک” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات کلینیک

 • مخاطبان مناسب را به راحتی هدف قرار دهید

روش های سنتی بازاریابی مثل تلویزیون و روزنامه، رویکردی کلی دارد و همه را هدف قرار می دهد.

روش های سنتی در حال منسوخ شدن هستند چون شما نمی توانید پیام تان را برای مخاطبان هدف شخصی سازی کنید. در نتیجه پیام شما به کسانی می رسد که بیمار نیستند یا به دنبال خدمات بهداشتی درمانی نیستند.

از طرف دیگر، بازاریابی دیجیتال پزشکی که بیماران فعلی، قبلی و بالقوه خود را هدف قرار دهید.

برخی از روش های بازاریابی دیجیتال که به شما این امکان را می دهد که مخاطبان درست را هدف قرار دهید:

* می توانید از تبلیغات کلیکی( PPC) استفاده کنید تا مخاطبان محلی و افرادی که فعالانه به دنبال ارائه دهندگان خدمات پزشکی هستند را هدف قرار دهید.

* بهینه سازی موتورهای جست وجو ( سئو) برای تقویت برندتان و قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جست وجو برای کلمات کلیدی هدف

* با بازاریابی تبلیغات فیسبوک می توانید بیماران بالقوه محلی را هدف قرار دهید

* شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و توییتر می توانند برای به اشتراک گذاشتن وبلاگ ها و مقالات پزشکی با کیفیت، استفاده شوند.

این ها تنها تعدادی از روش های جذب بیمار با استفاده از بازاریابی دیجیتال است.

 

 • هزینه های بازاریابی خود را کاهش دهید

همه ی ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی، به ویژه ارائه دهندگان کوچک، بودجه نامحدود برای بازاریابی در اختیار ندارند. بازاریابی دیجیتال، شرایط مطلوبی برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی، فراهم کرده است.

اگر هنوز از روش های بازاریابی سنتی استفاده می کنید، هزینه های شما به ازای هر بیمار، بسیار بالاست. فقط شما نیستید، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پزشکی با چالش کم کردن هزینه ها روبه رو هستند.

بازاریابی دیجیتال می تواند هزینه های کلی بازاریابی را تا 50 درصد کاهش دهد.

این یک واقعیت است که استراتژی های  بازاریابی دیجیتال، هزینه های شما را به طور مداوم کاهش و بازگشت سرمایه را افزایش می دهند. با استفاده از ابزارها و استراتژی های بازاریابی مناسب، می توانید بدون صرف هزینه زیاد، برند خود را در معرض دید قرار دهید.

 

 • موفقیت خود را اندازه گیری کنید

یکی از مشکلات مهم بازاریابی سنتی این است که نظارت و بررسی آن بسیار دشوار است. بسیار مشکل است که بفهمید چند نفر را جذب کرده اید یا نرخ تبدیل چه قدر است. به سختی می توان فهمید که آیا استراتژی های شما کارآمد بوده اند یا نه.

بازاریابی دیجیتال پزشکی این مشکلات را ندارد.

بازاریابی دیجیتال همیشه براساس داده ها بوده است. بنابراین اگر در کمپین بازاریابی بیمارستان خود موفق بوده اید، با استفاده از ابزارهای مختلف می توانید عنصرهایی که باعث موفقیت شما شده اند را پیدا کنید.

به عنوان مثال اگر یکی از تبلیغات کلیکی شما، کلیک دریافت کرده و منجر به یک تماس  تلفنی شده است، شما آن را متوجه خواهید شد.

با استفاده از ابزارهای مختلف ردیابی، می توانید به اطلاعات مهمی مثل ترافیک وبسایت، دستگاهی که بازدیدکنندگان شما از آن استفاده می کنند، منبع ارجاع و … دسترسی پیدا کنید.

بازاریابی دیجیتال به متخصصان حوزه سلامت این امکان را می دهد که تا تصمیمات بازاریابی کارآمد و مبتنی بر داده، بگیرند.

اگر کمپین شما به خوبی عمل می کند، می توانید استراتژی فعلی خود را ادامه دهید یا برای بازده بیشتر، کمپین را درجه بندی کنید. برعکس اگر خیلی خوب کار نمی کند، می توانید بفهمید که کدام عنصر، کارآمد و نتیجه بخش نبوده و آن را اصلاح کنید.

 

 • افزایش مراجعات بیماران

بازاریابی دیجیتال در حال محبوب شدن است چون بیماران بیشتر از هرچیزی به راحتی و سهولت دسترسی اهمیت می دهند. بازاریابی به معنای برداشتن بهترین قدم به جلو و در عصر دیجیتال، وبسایت شرکت شما یا عملکرد شماست.

اگر بیماران بتوانند به راحتی وبسایت، اطلاعات تماس، پورتال بیمار و خدماتی که ارائه می دهید را پیدا کنند، برای تماس با شما و رزرو وقت ملاقات، علاقه ی بیشتری نشان می دهند.

علاوه براین بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد که مجموع بیماران بالقوه خود را افزایش و هزینه های خود را کاهش دهید. طبق یک مطالعه، بازاریابی دیجیتال پزشکی می تواند هزینه های مراجعه را 20 تا 40 درصد کاهش دهد.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


 • بهبود تجربه ی کلی بیمار

بازاریابی دیجیتال علاوه براینکه امکان پیدا کردن وبسایت و ارتباط با شما را به  بیمارانتان به راحتی می دهد، تجربه ی آنلاین آن ها را نیز بهبود می بخشد. به عنوان مثال، می توانید وبسایت خود را بهینه سازی کنید تا سریع تر بازگذاری شود و از عملکرد آن مطمئن شوید. تنها یک ثانیه تاخیر هنگام بارگذاری وبسایت شما می تواند این نتایج را به دنبال داشته باشد:

16 درصد کاهش رضایت مشتری

7 درصد کاهش احتمال تبدیل مشتری بالقوه به مشتری واقعی

11 درصد بازدید کم تر

47 درصد کاربران آنلاین میگویند که انتظار دارند یک صفحه وبسایت در 2 ثانیه بارگذاری شود و 64 درصد کاربران تلفن همراه انتظار دارند که در 4 ثانیه بارگذاری شود.

بارگذاری سریع تر صفحات وبسایت تنها یکی از موارد مطرح شده در برنامه های بازاریابی دیجیتال است.

هم چنین می توانید از بازاریابی شبکه های اجتماعی و ایمیل برای مطلع کردن بیمارانتان از اخبار، خدمات جدید و یادآوری وقت ملاقات استفاده کنید. شبکه های اجتماعی می توانند برای ارتباط مستقیم با بیمار نیز استفاده شوند.

علاوه براین می توانید با نوشتن یک مقاله مفید یا گرفتن نظرات آنها، نیازهای بیمارانتان را برآورده کنید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی” را هم مطالعه نمایید.

طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی

چرا باید با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی همکاری کنید؟

آیا می خواهید برای بیمارستان و یا خدمات درمانی تان تبلیغات کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟  شما همیشه گزینه همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژه پزشکان و بیمارستان ها را پیش رو دارید.

راه هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ با استفاده از آن ها به شما کمک می کند:

 • بینش خاص به بازاریابی خدمات بهداشتی و درمانی

همه ی آژانس های بازاریابی مثل هم نیستند. اگر می خواهید با یکی از این آژانس ها کار کنید، آژانسی را انتخاب کنید که دانش زیادی درباره صنعت پزشکی  داشته باشد.

یک آژانس بازاریابی ویژه بیمارستان، درک کاملی از حیطه ی پزشکی، رقابت پزشکان و دوره درمان بیمار دارد. این آژانس ها با کسب و کارهای پزشکی و پزشکان مختلفی همکاری کرده اند.

یک آژانس بازاریابی ویژه بیمارستان، از همه ی جزئیات کسب و کار پزشکی شما مطلع است و با دانشی که دارد کمپین تبلیغاتی بهینه شده ای را ایجاد می کند تا مخاطبان مناسب را هدف قرار دهد، سطح آگهی و شناخت از برند شما را بالا ببرد و باعث افزایش بازگشت سرمایه شما شود.

هم چنین یک آژانس بازاریابی با تجربه  از نقش قوانین بهداشتی و درمانی و شرکت های بیمه اطلاع دارد و متناسب با آن کمپین بازاریابی را ایجاد می کند.

 • درک کامل از داده ها و اطلاعات کلیدی مربوط به بیمار و خدماتی که به بیماران ارائه می شود

بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال از جزئیات صنعت پزشکی مطلع است. آن ها می دانند که بیماران در سایت به دنبال چه اطلاعاتی هستند و کجا نظرات آنلاین را می خوانند. هم چنین از اهمیت برنامه ریزی دقیق برای قرارهای ملاقات با خبرند.

این بسیار مهم است چون برای توسعه یک استراتژی بازاریابی موثر که بتواند مخاطبان مناسب را هدف قرار دهد، تیم بازاریابی باید با دوره درمانی بیماران آشنا باشد. در واقع، همه ی روش های درمانی یکسان نیستند. همان طور که می دانید، بعضی از بیماران نیاز به مراجعه ی مجدد برای ادامه ی درمان خود دارند و مشکل بعضی از بیماران تنها با یک بار مراجعه ، حل می شود.

یک تیم بازاریابی دیجیتال خوب، از این اطلاعات و داده ها استفاده می کند تا استراتژی بازاریابی که تعداد بیماران و درآمدتان را افزایش دهد، ایجاد کند و باعث شود برند شما در ذهن بیماران باقی بماند.

 • تخصص در روش های مهم بازاریابی پزشکی

علاوه بر دانش و تجربه کار با مشتریان حوزه سلامت و درمان، آنها می دانند که کدام یک از روش های بازاریابی دیجیتال برای جذب بیماران، افزایش شهرت و اعتبار و  افزایش موفقیت کلی، کارآمد است.

ارگان های بهداشتی و درمانی، نسبت به بقیه صنایع، نیازهای متفاوتی دارند. بنابراین، همه ی روش های بازاریابی مناسب پزشکان و بیمارستان ها نیستند.

 

تعدادی از روش های بازاریابی دیجیتال که آژانس های بازاریابی برای کمک به بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده می کنند:

سئو سایت پزشکی ( بهنیه سازی موتورهای جست وجو): با بهینه سازی موتورهای جست وجو، وبسایت شما در صفحه اول نتایج جست وجو قرار می گیرد و پیدا کردن آن برای بیماران، راحت تر می شود.

رسانه های پولی: آژانس به شما کمک می کند که کمپین تبلیغات کلیکی راه اندازی کنید که باعث می شود بیماران شما، هنگام جست وجوی فعالانه درباره خدمات شما، نظرشان جلب شود.

شبکه های اجتماعی: این چیزی فراتر از دریافت لایک و کامنت است. با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید با بیمارانتان در ارتباط باشید و بیماران بالقوه را افزایش دهید.

بازاریابی محتوا: اگر می خواهید بیماران بیشتری جذب کنید، باید برند خود را به عنوان مرجع معرفی کنید. با نوشتن وبلاگ هایی که حاوی اطلاعات مفید برای بیماران است می توانید میزان تعامل و مشارکت بیمار و تعداد بیماران بالقوه را افزایش دهید.

 

 • افزایش و بهبود اعتبار

برای هر کدام از خدمات پزشکی، برند سازی رمز موفقیت است. یکی از مهم ترین دلایل همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ، مدیریت اعتبار و نظرات است. آیا مرکز پزشکی و درمانی شما با این مشکلات دست و پنجه نرم می کند؟

مواجه بودن با تعداد زیادی نظرات منفی

دریافت پوشش منفی از مطبوعات

درگیر شدن با اتفاقات شرم آور عمومی

رسیدگی به یک داد خواست قضایی

به نظر می رسد که ارگان شما میتواند از مدیریت اعتبار آنلاین ویژه پزشکان استفاده کند. این ها خدماتی هستند که برای بهبود حضور آنلاین یک شرکت بهداشتی درمانی، طراحی شده اند.

 

چرا باید طب دارت را به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ بیمارستان تان انتخاب کنید؟

برنامه جامع سئو ( بهینه سازی موتورهای جست وجو):

یک استراتژی قوی سئو، برای بهبود حضور آنلاین شما ضروری است. آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت با داشتن تیمی متخصص، برنامه سئو ویژه خدمات درمانی، به شما ارائه می دهند که میزان شناخت از برند شما را افزایش می دهد و بیماران جدید را جذب می کند.

بهینه سازی وبسایت پزشکی

وبسایت شما کانون اصلی خدمات شما و هم چنین بازاریابی است. آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت نه تنها یک وبسایت زیبا و بهینه سازی شده برای جست و جو طراحی می کند، بلکه به شما اطمینان خواهیم داد که از نظر تجربه کاربری، بالاترین سطح کیفیت را ارائه دهیم.

محتوای تاثیرگذار

در بسیاری از خدمات پزشکی،  بیماران از طریق محتوای منتشر شده، درباره ارائه دهندگان خدمات، اطلاعات به دست می آورند. آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت به شما کمک می کند که سرعت بازاریابی محتوای شرکت خود را افزایش دهید. علاوه بر جذب مخاطب از طریق محتوای باکیفیت، جایگاه خود را به عنوان یک مرجع و پیشگام در حوزه سلامت، تثبیت می کنید.

تبلیغات شبکه های اجتماعی (اینستاگرام مارکتینگ پزشکی)

برای کسب و کارهای پزشکی و درمانی، رسانه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام یکی از مهم ترین رسانه ها برای بازاریابی هستند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت،  دارای دانش و هنر تبلیغات در شبکه های اجتماعی است. ما به شما کمک خواهیم کرد که اکانت های شبکه های اجتماعی خود را مدیریت کنید.

کمپین شخصی سازی شده براساس داده ها

آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت مواری مثل ترافیک سایت، استراتژی های فعلی و ماهیت خدمات شما را ارزیابی خواهد کرد. این تضمین می کند که ما می توانیم یک استراتژی بازاریابی متناسب با ارگان شما، ایجاد کنیم.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 – 07132303712


از شما دعوت می کنیم مقاله “بازاریابی اینستاگرامی پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات جهت پزشکان” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “مارکتینگ پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “برندسازی پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات مطب دندانپزشکی در شیراز” را هم مطالعه نمایید.