تبلیغات پزشکان در اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ پزشکان

اینستاگرام مارکتینگ پزشکان

تبلیغات پزشکان در اینستاگرام: اگر شما به عنوان یک پزشک به دنبال جلب توجه و جذب بیماران جدید هستید، اینستاگرام بهترین انتخاب است. 75٪ از کاربران اینستاگرام پس از دیدن یک پست تبلیغاتی در اینستاگرام، اقداماتی مانند بازدید از یک وب سایت، را انجام می دهند. وقتی صحبت از نرخ تعامل با کاربران می شود، اینستاگرام پیشتاز دیگر رسانه های اجتماعی است. شاید برایتان جالب باشد که، زنان ساکن شهرها (زنان زیر 37 سال) بیش از سایر افراد از اینستاگرام استفاده می کنند.

ممکن است از قبل، افرادی با تخصص شما بنا به ضرورت در اینستاگرام حضور داشته باشند و مشغول تبلیغات پزشکان در اینستاگرام هستند. ( در حال حاضر رقابت برای شما وجود دارد)، اما شما چگونه می خواهید کار خود را ارائه دهید؟ بازاریابی موثر و تبلیغات پزشکان در اینستاگرام به معنای تعیین اولویت ها و تمرکز بر روی آنچه که کارایی دارد، است.

شما می توانید حضوری جذاب در اینستاگرام را بدون سردرگمی و صرف هزینه های زیاد، داشته باشید و به تبلیغات پزشکان در اینستاگرام بپردازید.


ارائه کلیه خدمات اینستاگرام مارکتینگ، به صورت صفر تا صد توسط تیم متخصص و با تجربه آژانس دیجیتال مارکتینگ طِب دارت

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


در ادامه به شرح موارد زیر می پردازیم:

  • اینستاگرام چیست
  • چرا مهم است
  • چطور باید شروع کرد
  • چگونه می توانید از اینستاگرام برای برجسته شدن در رقابت، افزایش رتبه موتور جستجو، ترویج کار خود و ایجاد اقتدار و اعتماد برای بیماران خود استفاده کنید؟

 

خاستگاه اینستاگرام

اینستاگرام نیز مانند بسیاری از رسانه های اجتماعی قدرتمند دیگر، شروع آرامی داشت. با این حال، امروزه، اپلیکیشن اینستاگرام، یک جریان جهانی است که دارای بیش از 800 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است.

کوین سیستروم و مایک کریگر اینستاگرام را خلق کردند و در اکتبر 2010 به طور انحصاری در iOS راه اندازی کردند. در آوریل 2012، فیس بوک این سرویس را تقریباً با 1 میلیارد دلار پول نقد و سهام خریداری کرد و از آن زمان مالک آن است. اینستاگرام اکنون بیش از 100 میلیارد دلار آمریکا ارزش دارد، صد برابر آنچه در ابتدا فیس بوک برای آن پرداخته است! اینستاگرام یک رسانه اجتماعی است که برای به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها از طریق تلفن هوشمند، طراحی شده است. مانند فیسبوک و توییتر، همه کاربران یک حساب کاربری و یک پروفایل ایجاد می کنند.

روند کار بسیار ساده است: هنگامی که شما یک عکس یا ویدئو را در پروفایل اینستاگرام خود ارسال می کنید، افرادی که شما را دنبال می کنند می توانند آن پست ها را در فیدهای خود مشاهده کنند. شما می توانید پست های کاربران دیگری را که دنبال می کنید مشاهده کنید و می توانید پست های مختلف را لایک کنید، نظر دهید و برچسب گذاری کنید و پیام خصوصی ارسال کنید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “طراحی سایت پزشکی در شیراز”  را هم مطالعه نمایید.

طراحی سایت پزشکی در شیراز

چرا تبلیغات پزشکان در اینستاگرام مهم است؟

برای مبتدیان، اینستاگرام جایی است که تصمیم گیرندگان از سرپرستان خانوار گرفته تا رئیس شرکت ها تا نسل ایکس، همگی حضور دارند. نه تنها آنها در این پلتفرم حضور دارند، بلکه تعامل برند در اینستاگرام نیز 10 برابر بیشتر از فیسبوک، 54 برابر بیشتر از Pinterest و 84 برابر بیشتر از توییتر است.

با شلوغ شدن فیسبوک به طور فزاینده، اینستاگرام فرصت های مهمی برای شنیدن صدای شما و انتقال پیام شما به بیماران فعلی و بالقوه فراهم می کند. علاوه بر آن، این یک برتری قاطع نسبت به رقبا به شما می دهد.

از سال 2010، کاربران اینستاگرام بیش از 40 میلیارد عکس را به اشتراک گذاشته اند و هر روز حدود 95 میلیون عکس و فیلم به اشتراک می شوند.

تحلیلگران بازار گزارش می دهند که اینستاگرام در سال 2016 بیش از 1.5 میلیارد دلار درآمد تبلیغات موبایل در سراسر جهان کسب کرده است که تقریباً 8.5 درصد از فروش جهانی تبلیغات موبایل فیسبوک را نشان می دهد.

یک مطالعه تحقیقاتی Pew تایید کرد که 31٪ از زنان ایالات متحده و 24٪ از مردان آمریکایی به طور منظم از Instagram برای لایک، اشتراک و ارسال استفاده می کنند. هنوز به پتانسیل تبلیغات پزشکان در اینستاگرام خود شک دارید؟

در ایالات متحده ، بیش از نیمی از افراد 18 تا 29 ساله و تقریباً 30 درصد، 30 تا 49 ساله از اینستاگرام استفاده می کنند. افراد 50 تا 64 ساله با 11٪ در مکان سوم قرار دارند و تنها 4٪ بزرگسالان بالای 65 سال در در این رسانه فعال هستند. مطالعه تحقیقاتی Pew همچنین نشان داد که اینستاگرام توسط افراد با میزان درآمد های متفاوت استفاده می شود.

زنان تعداد قابل توجهی از جمعیتی که در اینستاگرام حضور دارند

زنان تعداد قابل توجهی از جمعیتی که در اینستاگرام حضور دارند را تشکیل می دهند. این امر به شما در دستابی به زنان جوان که به سلامت خود و خانواده خود اهمیت می دهند، کمک می کند. اینستاگرام مسیر را برای برقراری ارتباط با تصمیم گیرندگان اصلی در فضای مجازی هموار می کند.

حتی اگر خدمات شما برای افرادی که در دهه سوم تا چهارم زندگی خودهستند، مناسب نباشد یا بازاریابی برای مخاطبان جوان بخشی از استراتژی کلی شما نباشد، حضور در اینستاگرام می تواند شما را در مقابل چشم بیماران بالقوه قرار دهد، به شما اعتبار آنلاین بیشتری ببخشد، رتبه شما در موتورهای جستجو و اعتماد و اقتدار شما بین بیماران را افزایش دهد.

تبلیغات اینستاگرامی پزشکان

تبلیغات اینستاگرامی پزشکان

شروع به کار در اینستاگرام

شروع پرقدرت در اینستاگرام ساده است .با این حال، بسیاری از مدیران مراکز پزشکی با ایجاد یک حساب شخصی به جای حساب کاری، در مسیری اشتباه قدم می گذارند. داشتن حساب کاری یا تجاری در اینستاگرام، برای رشد عملکرد شما در اینستاگرام امری حیاتی است. با داشتن پروفایل کاری، به آمار 7 روزه مربوط به تعداد بازدیدها، دسترسی به پست، بازدیدهای پروفایل و کلیک ها بر روی لینک وب سایت یا دیگر پل های ارتباطی خود، دسترسی خواهید داشت.

علاوه بر این، حساب تجاری، به شما امکان می دهد تا تجزیه و تحلیل دنبال کنندگان (فالوئرها) خود را بر اساس مشخصات جمعیتی اصلی مشاهده کرده و بیماران محلی را به طور موثر هدف قرار دهید.

اگر در حال حاضر یک حساب اینستاگرام دارید و مطمئن نیستید که حساب تجاری است یا خیر، به صفحه حساب خود مراجعه کنید و در بخش “ویرایش پروفایل” دکمه “تبلیغ” را جستجو کنید. اگر می توانید آن را ببینید، اکانت شما تجاری است. در غیر این صورت، با کلیک روی “تغییر به پروفایل تجاری” در منوی “گزینه ها” می توانید به راحتی حساب خود را به یک حساب کاری تغییر دهید.

برای تکمیل پروفایل خود، نام کاربری را انتخاب کنید که دقیقاً نشان دهنده شما و نوع فعالیت شما باشد. باید تا حد امکان توصیفی باشد.به عنوان مثال به جای Dr.Karami، می توانید Dr.Karami_dentist را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات اساسی مانند اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید را قید کرده اید. (برای کمک به رتبه بندی SEO خود و ایجاد ارتباط آسان با بیماران بالقوه)

گنجاندن برخی از حقایق جالب و بامزه در مورد شما یا تخصص شما باعث بیشتر دیده شدن در میان جمعیت حاضر می شود. و استفاده از شکلک ها و هشتگ ها نیز باعث محبوبیت شما در بین فالوئرها می شود.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


ایجاد یک استراتژی برای تبلیغات پزشکان در اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم عمدتا تصویری است، بنابراین برای تأثیرگذاری باید به برخی از قوانین اساسی برندسازی بصری پایبند باشید. سعی کنید یک ظاهر و احساس منسجم را بر روی پروفایل خود حفظ کنید. پروفایل های پزشکی موفق یک چشم انداز را حفظ می کنند و بهترین پروفایل های اینستاگرام از تم و طرح رنگی خاصی برخوردار هستند.

اگر شما نمی دانید که برای ارسال پست در اینستاگرام یا نحوه انجام این کار از کجا شروع کنید، ما موثرترین راه های دسترسی به بیماران جدید و تعامل با آنها  و درخشش بیشتر در اینستاگرام را، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


چه نوع محتوایی را برای تبلیغات پزشکان در اینستاگرام باید ارسال کنم؟

ما معمولاً به مشتریان خود که در زمینه های پزشكی فعالیت دارند، می گوییم كه اینستاگرام برای مردم است. شما می توانید خود را به افراد معرفی کرده و مطالبی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و کمی غیررسمی باشید. مضامین “این کاری است که ما در پشت صحنه انجام می دهیم” یا “پشت پرده را ببینید” مزایایی را در اینستاگرام به همراه دارد.

محتوایی که ماهیت بیش از حد تخصصی یا تبلیغاتی دارد ممکن است برای کاربران ناخوشایند باشد. محتوای بصری و پر جنب و جوش مربوط به رویدادها، مطالب آموزشی، مشارکت بیمار و اتفاقات اجتماعی تاثیر گذاری بیشتری بر کاربران اینستاگرام دارد و برای تبلیغات پزشکان در اینستاگرام موثر است.

به عنوان مثال، در ایام تعطیلات، می توانید تصاویری ارسال کنید که در آن آرزوی بهترین ها را برای بیماران خود در تعطیلات داشته و از آنها برای همراهی مداوم آنها تشکر کنید. اگر در رویدادهای خیریه شرکت می کنید، افراد از پست های مربوط به همکاری و مشارکت شما استقبال می کنند. افزودن پزشک یا کارکنان جدید فرصتی عالی برای عکس گروهی و اشتراک گذاری در اینستاگرام است. مردم تصاویر “پشت صحنه” را نیز دوست دارند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “بهترین روش جذب بیمار”  را هم مطالعه نمایید.

بهترین روش جذب بیمار

انتشار عکس ها و ویدیوهای قبل و بعد و رضایت بیمار

با تأیید و اجازه بیماران، می توانید انواع صحنه های مراقبت از بیمار، قبل و بعد از درمان و در دوران نقاهت بیماران را به تصویر بکشید. تصاویر و پست های مربوط به اتاق های معاینه، تجهیزات پزشکی و امکانات جراحی می تواند تا حد زیادی به کاهش ترس بیمار از موارد نا آشنا کمک کند. می توانید توضیحات مختصری در مورد خدمات مختلف و کاربرد تجهیزات و مزایای آنها ارائه دهید.

ارسال مطالب مرتبط با موضوعات پرطرفدار پزشکی هرگز از مد نمی افتد. جامعه بیماران شما از بینش و دیدگاه شما استقبال می کند. پست های خود را مطابق با ارزش های کار خود نگه دارید و هنگام ارسال پست ها از هشتگ های مناسب استفاده کنید. و از همه مهمتر، سبک و لحن ثابتی را در پست های اینستاگرامی خود حفظ کنید.

شاید از همه تأثیرگذارتر پست های مربوط به رضایت بیماران از خدمات و درمان ها باشد (البته با تأیید بیمار). تابلوی اعلاناتی مملو از بیماران خندان از نقطه ی شروع است. شما می توانید تصاویر و فیلم های بیماران خود قبل و بعد از درمان درحالی که بهبود یافتند را، به شاتراک بگذارید. برخی از بیماران شما ممکن است عکس هایی را از درمانشان در پروفایل اینستاگرام خودشان منتشر کرده باشند. می توانید آنها را لایک کنید، کامنت بگذارید و در اکانت اینستاگرام خود دوباره پست کنید.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


بازاریابی اینستاگرامی پزشکان

بازاریابی اینستاگرامی پزشکان

از هشتگ ها برای اینکه افراد را متوجه خود کنید، استفاده کنید

ارسال مطالب ارزش آفرین و با کیفیت اولین قدم برای موفقیت در تبلیغات پزشکان در اینستاگرام است. یکی از موثرترین و آسان ترین راه ها برای اطمینان از دیده شدن هرچه بیشتر پست های شما توسط بیماران احتمالی، استفاده از هشتگ های مربوطه است.

اگر شما نمی دانید هشتگ چیست، بدانید که تنها نیستید. هشتگ عبارت یا کلمه کلیدی است که قبل از آن علامت (#) وجود دارد و به کاربران اینستاگرام کمک می کند تا محتوای مربوط به آن را پیدا کنند. هشتگ ها از آنجا که به لینک تبدیل می شوند از اهمیت برخوردار هستند و به کاربران دیگر امکان مشاهده همه پست های مرتبط با آن هشتگ را می دهند.

به عنوان مثال، قرار دادن هشتگ” #تزریق_بوتاکس_در_شیراز” در کپشن باعث می شود تا پست شما به هر کاربری که آن هشتگ را جستجو میکند نشان داده شود.

هشتگ مناسب یا ترکیبی از هشتگ ها، می تواند به دیده شدن عمل شما توسط پایگاه بیمار گسترده تر کمک کند. همچنین در جذب فالوئر و اشتراک گذاری بیشتر پست ها نیز موثر است و تعامل با بیمار را تقویت می کند.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


طبق تحقیقات فعلی، پست هایی با حداقل یک هشتگ، تا 13 درصد بازدید بیشتری نسبت به تصاویر بدون هشتگ دارند.

سایر نکات هشتگ اینستاگرام عبارتند از:

  • تعداد بهینه هشتگ برای استفاده بین 5 تا 15 عدد است.
  • به هشتگ هایی که رقبای شما از آنها استفاده می کند توجه کنید.
  • برچسب های مکانی را اضافه کنید تا به بیماران بالقوه امکان پیدا کردن شما هنگام جستجوی خدمات شما را بدهد.

 

از آنجا که اینستاگرام پلتفرمی کاملاً بصری است، لازم است تا به برخی از ویژگی های منحصر به فرد و مفید چه در داخل و چه در خارج از سرویس، نیز توجه کنیم.

درون اینستاگرام:

Instagram TV (IGTV): یکی از جدیدترین ویژگی های اینستاگرام است که به شما فرصتی برای آپلود ویدیوهای کامل و با کیفیت بالا و همچنین راهی دیگر برای دستیابی به تصمیم گیرندگان اصلی می دهد.

بومرنگ: با این برنامه اینستاگرام، می توانید تعداد انگشت شماری عکس را به سرعت در یک توالی قرار دهید و سپس آنها را به یک GIF تبدیل کنید که از اول به آخر و از آخر به اول پخش می شود.

خارج از اینستاگرام:

Canva: کاملا رایگان است و به شما امکان می دهد گرافیک های جذاب و باورنکردنی را بدون هیچ گونه دانش کد و فتوشاپ بسازید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات پزشکی در شیراز”  را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات پزشکی در شیراز

از فرصتی که اینستاگرام در اختیار تان می گذارد، برای تبلیغات پزشکان در شیراز استفاده کنید

اینستاگرام در صورت استفاده صحیح، یک شبکه فوق العاده پویا و قوی است و به شما این قدرت را می دهد تا با تک تک کاربران ارتباط برقرار کنید و فالوئر هایی داشته باشید که فعالانه درگیر برند شما باشند. اینستاگرام شخصی ترین پلتفرم اجتماعی موجود است. از آن برای نشان دادن اینکه چه کسی هستید و ارتقا پرسنال برندینگ، به دنبال کنندگان و طرفداران خود استفاده کنید.

اکنون اینستاگرام به کاربران خود بیش از توییتر می بالد. کاربرانی که اقدام می کنند و بیشتر از هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگر، در اینستاگرام روی پست های تبلیغاتی کلیک می کنند. همچنین زمینه مناسبی برای جذب بیماران جدید در عین تقویت روابط با بیماران فعلی فراهم می کند که در تقویت زیرساخت های مطب یا کلینیک پزشکی شما نقش دارد.

بازاریابی موثر نیاز به تعهد دارد. و ایجاد حضور مداوم و جذاب در اینستاگرام و در همه رسانه های اجتماعی، سخت کوشی و پشتکار را می طلبد. گاهی اوقات، کار با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی مانند طب دارت، برای صرفه جویی در وقت، پول و کمک به شما در دستیابی به اهداف درآمد از رسانه های اجتماعی می تواند بسیار موثر باشد.

 

اگر می خواهید در مورد چگونگی استفاده از خدمات ما برای رسیدن به اهداف خود، اطلاعاتی کسب کنید، همین حالا با مشاورین ما در آژانس دییجتا مارکتینگ طِب دارت تماس بگیرید.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com