تبلیغات برای کلینیک فیزیوتراپی در شیراز

تبلیغات کلینیک فیزیوتراپی در شیراز: آیا از کارهایی که برای بازاریابی برای کلینیک فیزیوتراپی تان انجام داده اید، نتیجه پایدار و خوبی گرفته اید؟ اگر نتیجه نگرفته اید، باید نگاهی به استراتژی کلی بازاریابی تان برای کلینیک فیزیوتراپی بیندازید.

برای گرفتن بهترین نتیجه، به یک استراتژی ساده بازاریابی و تبلیغات کلینیک فیزیوتراپی در شیراز نیازمندید که مخاطبان مورد نظر را هدف قرار دهد و باعث جذب بیمارشود، هم چنین بتواند کاری کند که بیماران برای مدت طولانی و یا همیشه به شما مراجعه کنند.

اساسی ترین استراتژی بازاریابی و تبلیغات کلینیک فیزیوتراپی در شیراز

 

5 راه برای اینکه تعداد بیمارانتان در در طی یک سال 2 برابر کنید.

 

اینجا ما بهترین راه هایی را که زمان کار کردن با چندین کلینیک فیزیوتراپی در شیراز پیدا کرده ایم را برای شما توضیح می دهیم:

  1. در اینترنت حضور داشته باشید تا مردم به صورت آنلاین شما را پیدا کنند

  2. اعتماد بیماران بالقوه را جلب کنید

  3. بازدیدهای وبسایت خود را به قرار ملاقات تبدیل کنید

  4. بیماران ثابت خود را حفظ کنید

  5. بیمارانتان را به طرفدارانتان تبدیل کنید که بیماران دیگر را هم جذب کنند.


 برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09128586135 – 07132303712


مهم است که به یاد داشته باشید، با وجود اینکه تمرکز اصلی شما روی حفظ سلامتی است، خدمات و کارهایی انجام دهید که شما را تبدیل به فردی مبتکر سازد.

بدین ترتیب، یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید تبلیغات کلینیک فیزیوتراپی در شیراز است. خیلی از صاحبان کسب و کارها فکر می کنند که وقت کافی ندارند و یا تلاش کافی برای بازاریابی انجام نمی دهند، اما حتی یک یا دو ساعت در هفته هم می تواند تفاوت زیادی در تعداد بیمارانتان ایجاد کند.

الان نگاهی به جزئیات هر قدم می اندازیم:

طراحی سایت فیزیوتراپی در شیراز

طراحی سایت فیزیوتراپی در شیراز

قدم اول: طراحی سایت فیزیوتراپی در شیراز

قدم اول درتمام برنامه های بازاریابی ویژه کلینیک های فیزیوتراپی این است که کاری کنید که کسانی که به دنبال درمان هستند، خیلی سریع و راحت بتوانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

طراحی سایت فیزیوتراپی مهمترین بخش تمام تلاش ها و کارهای شما برای بازاریابی اینترنتی است و بیشترین قسمت تبلیغات کلینیک فیزیوتراپی در شیراز آنلاین مربوط به آن است. و نقطه ی شروعی برای ساخت یک برنامه ی بازاریابی اینترنتی برای فیزیوتراپی است.

سایتی که بصورت استاندارد و اصولی ساخته شده باشد، می تواند رتبه شما را در گوگل بالاببرد و باعث شود که هنگام جست و جو های محلی راحت تر پیدا شوید. حتی نتایج تبلیغات پولی مانند تبلیغات در گوگل را بهبود می بخشد.

 

4 تا از بهترین روش ها برای تقویت قابلیت پیدا شدن در اینترنت

 

رتبه گوگل شما (سئو) سئو سایت فیزیوتراپی:

وبلاگ نویسی یک راه عالی برای بهترکردن رتبه وبسایت شما در گوگل است. محتوای خوبی ایجاد کنید و با مشتریانتان به اشتراک بگذارید. هرمقاله جدید یک سرچ جدید است که می توانید به وسیله ی آن در صفحه نتایج گوگل ظاهر شوید. بنابراین روی موقعیت هایی که فیزیوتراپی می تواند موثر باشد تمرکز کنید.

بازاریابی درشبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام برای فیزیوتراپی،  یک راه خوب دیگر برای اینکه مشتریانتان شما را به دوستانشان معرفی کنند، اینستاگرام است که باعث می شود وبسایت شما بیشتر دیده شود و همچنین در صفحه نتایج گوگل رتبه بهتری کسب کند.


 برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09128586135 – 07132303712


جست وجوی محلی در گوگل مپ (نقشه گوگل) ویژه فیزیوتراپی ها

جست وجوی محلی مثل سئو است اما بیشتر تمرکز آن روی موقعیت مکانی کسب و کارهای محلی ( مثل کسب و کار شما) است. نقشه های گوگل و نقشه های اپل ابزارهایی هستند که مردم می توانند برای پیدا کردن کسب و کارهای اطراف خود از آنها استفاده کنند.

اولین راه برای شروع که نیاز به هیچکدام از مهارت های تکنولوژی ندارد این است که مطمئن شوید مکان شما در گوگل مپ (نقشه گوگل) ثبت شده است. این باعث تقویت قابلیت دیده شدن شما در نقشه ها و جست و جو های محلی می شود.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات پزشکی در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات پزشکی در شیراز

تبلیغات در گوگل فیزیوتراپی

تبلیغات در گوگل محبوب هستند به علت اینکه: برای شروع بسیار ساده هستند و ابزارهای قدرت مندی برای تبلیغات هدفمند در اختیار شما می گذارند.

همانطور که گفته شد قوانین مراقبت پزشکی آزاردهنده ای درباره ذکر موقعیت های پزشکی وجود دارد. شما نمی توانید بگویید آیا از درد کمر رنج می برید؟ می توانید بگویید با این 3 نکته به طور طبیعی درد کمرتان را تسکین دهید.

بنابراین تبلیغات پولی ارزش انجام دادن را دارند، اما زمان می برد تا بهرین روش ها را یاد بگیرید یا به صورت حرفه ای کمک بگیرید.

بازاریابی موتور جست وجو روشی برای جذب مردمی که در محدوده شما هستند می باشد. اطمینان حاصل کنید که برای تمام موقعیت ها و شرایط درد تبلیغ می کنید نه فقط فیزیوتراپی(تبلیغات را به منطقه ی اطراف خود محدود کنید).

 

ریتارگتینگ یا هدف گذاری مجدد

هدف گذاری مجدد یعنی تبلیغ کردن برای افرادی که قبلا سایت شما را دیده اند یا به کلینیک تان آمده اند. می توانید از فیسبوک، گوکل و دیگر ابزارها برای انجام دادن آن استفاده کنید.

 

قدم دوم: چگونه با استفاده از بازاریابی جلب اعتماد کنیم

به آمار اخیر توجه کنید:

بیش از نیمی از مشتریان اگر بیزینسی کم تر از 4 ستاره داشته باشد، از آن استفاده نمی کنند.

تنها یک نظر در مورد یک بیزینس می تواند احتمال جذب مشتری یا فروش یک محصول را تا 10 درصد بالا ببرد.

70 درصد مشتریان باید حداقل 4 نظر درباره یک بیزینس بخوانند تا بتوانند به آن اعتماد کنند.

مشتریان بیشتر از هر زمانی بدبین هستند پس شما برای بازاریابی کلینیک فیزیوتراپی تان نیاز به برنامه ای ویژه برای جلب اعتماد مردمی که نیاز به خدمات شما دارند، دارید. جلب اعتماد دیگران به خودی خود اتفاق نمی افتد.

تصور کنید که از بیماری می خواهید که  از 15 تمرین، روزی 3 تا را در خانه انجام دهد بدون اینکه دلیلش را توضیح دهید. آیا به حرف شما گوش میدهد؟ شاید ولی احتمال آن کم است. این همان کاری است که قبل از جلب اعتماد انجام می دهید تا بیمار بالقوه به بیمار واقعی شما تبدیل شود.

 

4 راه برای جلب اعتماد با استفاده از دیجیتال مارکتینگ فیزیوتراپی

63.6 درصد مردم با استفاده از گوگل نظرات درمورد یک کسب و کار محلی را چک می کنند و 77 درصد آنها به نظراتی که بیش از 3 ماه از آنها گذشته اعتماد نمی کنند.

خب میخوام از شما یک سوال بپرسم:

آیا شما از بیمارانی که از شما راضی بوده اند می خواهید که نظراتشان را بنویسند؟

آیا کارکنان شما ابزاری مثل Review Cards ( کارت های نقد و بررسی) برای پرفتن نظرات بیشتر دارند؟


 برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09128586135 – 07132303712


ویژگی های تاثیرگذار وبسایت برای کلینیک های فیزیوتراپی

در واقع 94 درصد نظرات ارائه شده توسط مشتریان درمورد شکل ظاهری آن است.

وبسایت شما 2 ثانیه زمان دارد تا نظر بازدید کننده را به خود جلب کند. اگر کند و سردرگم کننده باشد و از نظر ظاهری به روز نباشد، آنها به سرعت حتی قبل از اینکه یک کلمه بخوانند آن را ترک می کنند.

آیا وبسایت شما ویژگی های تاثیرگذار دارد؟

 

برندسازی آنلاین فیزیوتراپی، حضور آنلاین برند چیست؟

به این معنی است که بیمار هرجای اینترنت که شما را پیدا کند، برند شما( رنگ، لوگو، پیغام) به راحتی قابل پیدا کردن باشد و همیشه به یک شکل باشد. اگر پیدا کردن اطلاعات درباره شما سخت باشد، مشتری ها منصرف می شوند و به جای دیگری می روند.

علاوه براین اگر ایمیل و یا تبلیغات اینستاگرامی آنها را به یک رویداد دعوت کند اما نتوانند آن رویداد را در وبسایت تان پیدا کنند، تصور می کنند که شما چندان دقیق و منظم نیستید.

مصرف کنندگان همیشه به دنبال پیدا کردن یک بی دقتی و عیب هستند پس باید مطمئن شوید که برند شما با کیفیت و منسجم است.

 

4 روش برای جذب بازدید کنندگان بیشتر برای سایت فیزیوتراپی

نکته کلیدی سایت فیزیوتراپی

وبسایت برای شما کاربردهای زیادی خواهد داشت، اما اولین هدف آن جذب مشتری برای کیلینیک فیزیوتراپی است. درخواست نوبت باید کلید اصلی باشد و رنگی با کنتراست بالا مثل سبز یا قرمز داشته باشد و 3 یا 4 بار در صفحه ظاهر شود.مثلا در بالای صفحه سمت راست

 

مکانیزم نوبت دهی آنلاین فیزیوتراپی

بازاریابی آنلاین برای کلینیک فیزیوتراپی بدون نوبت دهی به صورت آنلاین فایده ای ندارد.

اطمینان حاصل کنید که افراد می توانند در وبسایت شما نوبت بگیرند، چه از یک نرم افزار نوبت دهی استفاده می کنید و چه از یک فرم ساده که به کارکنانتان آلارم می دهد که با بیمار بالقوه تماس بگیرند.

 

چت آنلاین کلینیک فیزیوتراپی

زمانی که یک بیمار بالقوه سوالی دارد معمولا به اولین کلینیکی که به او پاسخ دهد، مراجعه  می کند. بنابراین اگر در چت آنلاین بتوانید به سوالات بازدید کنندگان وبسایت فوری در روز و یا شب پاسخ دهید، تعداد زیادی بیمار جذب می کنید.

45 تا 75 درصد کسانی که با نرم افزارهای چت آنلاین مشتریان ما در ارتباط بوده اند، نوبت رزرو کرده اند.


 برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09128586135 – 07132303712


تماس تلفنی

برخی از افراد ترجیح می دهند با یک فرد حقیقی صحبت کنند. این کار را برای آنها راحت کنید.

اطمینان حاصل کنید که وبسایت شما این فرصت را به مشتریانتان می دهد تا با شما تماس بگیرند.

اگر بیماری یکبار به کیلینک فیزیوتراپی مراجعه کند، باز هم برای درمان مراجعه کند.

آخرین گزارش ها نشان می دهد که 70 درصد بیماران دوره درمان خود را کامل می کنند.

زمانی که برای بازاریابی و جذب بیمار هزینه می کنید، باید آنها بیمار شما باقی بمانند تا هزینه ای که برای بازاریابی کرده اید را برگردانید.

مقاله های زیادی درباره حفظ بیمار نوشته شده است، اما امروزه مهم ترین و مبتکرانه ترین راه برای حفظ بیمار، بازاریابی از طریق موبایل و اینستاگرام برای کلینیک های فیزیوتراپی است.

بیش از هرزمان دیگری، تلفن های هوشمند در مرکز زندگی افراد قرار گرفته اند.

بنابراین اگه در طول دوره درمان بتوانید به آنها نزدیک باشید و تمریناتشان را به آن ها یادآوری کنید، ویدیوهای آموزشی به آنها پیشنهاد دهید، پست های اینستاگرامی آموزشی که درمورد سلامتی است به اشتراک بگذارید و حتی درخواست کنید که به صورت آنلاین نظراتشان را بنویسند، احتمال تعامل و پیروی کردن آنها از شما و حفظ بیمار افزایش پیدا می کند.

اپلیکیشن های تلفن همراه قبلا پیچیده بودند اما الان بیشتر از هرزمان دیگری در دسترس هستند به ویژه برای خدمات فیزیوتراپی.

هدف از بازاریابی برای افرادی که قبلا بیمار شما بوده اند این است که بیشترین ارزش و ارج را از بیماران گذشته و فعلی تان بگیرید.

لیست بیمارانتان بزرگترین گنجینه ای است که در اختیار دارید. آن ها باید تبدیل به مشتریان وفادار شما بشوند، شما را به دیگران توصیه کنند و برای مراقبت های لازم به شما مراجعه کنند.

اگرچه هیچ کس دوست ندارد به کلینیک فیزیوتراپی برگردد مگر اینکه مجبور شود.

شما باید آنها را راهنمایی و ترغیب کنید تا با شما در ارتباط باشند تا در خاطر آنها بمانید.

از این گذشته، بهترین روش برای رشد و توسعه ی یک کسب و کار به ویژه فیزیوتراپی، بر سر زبان افتادن، شهرت و برندسازی اینترنتی است.

چگونه کلینیک شما می تواند برسر زبان ها بیفتد؟ این کار با یک تجربه خوب شروع می شود اما باید همراه با دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و روابط عمومی خوب باشد چون تجربه های خوب هم فراموش خواهند شد.

برقراری ارتباط مستمر با بیمارانتان باعث میشود بر سر زبان ها بی افتید.

تصور کنید که اگر 50 تا 60 درصد مراجعه کنندگانتان بیمارانی باشند که دوباره بازگشته اند.

این باعث پیشرفت چشم گیری در کار میشود و استرس پیدا کردن بیماران جدید را کم می کند.

با انجام دادن ترکیب درستی از درمان های با سطح و کیفیت بالا و بازاریابی حرفه ای میتوان این کار را انجام داد.

اینستاگرام مارکتینگ فیزیوتراپی در شیراز

اینستاگرام مارکتینگ فیزیوتراپی در شیراز

اینستاگرام مارکتینگ کلینیک فیزیوتراپی:

پست های آموزشی فیزیوتراپی که شامل محتواهای آموزنده و اطلاعات به روز درباره فیزیوتراپی هست در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

پست هایی که تخفیفات ویژه و یا برنامه های معرفی کردن به دوستان را پیشنهاد می دهد شیر کنید.

از تبلیغات اینفلوئنسری و بلاگری برای سرعت بخشیدن به فرایند جذب فالوور و بیمار استفاده کنید.

 برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09128586135 – 07132303712

نتیجه گیری

به عنوان یک فیزیوتراپ یا بازاریاب ویژه کلینیک فیزیوتراپی شما با چالش های خاصی برای بازاریابی روبه رو هستید. چگونه می توانید هم در مواجه با این چالش ها و هم درمان بیمارانتان موفق باشید؟

 

روی این این بخش های ضروری برای استراتژی بازاریابی فیزیوتراپی تمرکز کنید.

1. بیماران جدید جذب کنید

2. بیماران قبلی تان دوباره به شما مراجعه کنند.

 

چگونه تعداد مراجعه کنندگان کیلینک فیزیوتراپی افزایش پیدا می کند؟

کلید افزایش بیماران، بازاریابی و تبلیغات منسجم و مستمر است که از بالا و پایین شدن نتایج جلوگیری کند.


 برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

09128586135 – 07132303712