تبلیغ درمانگاه در شیراز

دیجیتال مارکتینگ درمانگاه در شیراز

دیجیتال مارکتینگ درمانگاه در شیراز

تبلیغ درمانگاه در شیراز – مورد استفاده کلینیک های برتر در شیراز

تبلیغ درمانگاه در شیراز: برنامه و نتایج بازاریابی کلینیک پزشکی طب دارت – استفاده شده برای خدمات پزشکی از راه دور، جراحان، متخصص اطفال، متخصص جراحی زیبایی و ترمیمی، آب گرم درمانی، مدیریت درد، متخصص زنان، کمک های اولیه، متخصص قلب و عروق، متخصص ارتوپدی، کمپ ترک اعتیاد، متخصص زنان و زایمان، دندانپزشک، متخصص پوست و مو، پزشک درمان ناباروری(آی وی اف)، داروساز و بسیاری از خدمات پزشکی دیگر

تبلیغ درمانگاه در شیراز: روش های تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ برای همه درمانگاه ها و کلینیک های پزشکی یکسان نیستند. آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طب دارت خدمات تبلیغ درمانگاه در شیراز و تبلیغ بیمارستان در شیراز را بصورت کاملا تخصصی ویژه پزشکان، درمانگاه ها، بیمارستان ها با تیمی با تجربه و متخصص ارائه می نماید.

4 مولفه یک طرح بازاریابی برای یک درمانگاه یا کلینیک پزشکی

 1. محصول یا خدمات پزشکی:

  این شامل خدمات پزشکی می شود که شما ارائه می دهید.به عنوان مثال اگر یک کلینیک پزشکی دارید، کدام خدمات پزشکی (رادیولوژی، آزمایشگاه، واکسیناسیون و..)را ارائه می دهید؟

یا اگر یک کلینیک لاغری دارید چه هزینه ای برای تجهیزات و آموزش کارکنان خود کرده اید؟

بنابراین هر نوعی از خدمات پزشکی که ارائه می دهید هزینه ای برای شما دارد که البته می تواند مزایای ملموسی برای عملکرد پزشکی شما داشته باشد. بنابراین طرح بازاریابی و تبلیغ درمانگاه در شیراز شما باید بر روی “خدماتی” که ارائه می دهید متمرکز باشد.

 1. قیمت خدمات پزشکی: 

  در بسیاری از موارد، پرداخت بخشی از آن توسط شرکت های بیمه طرف قرارداد شما انجام می شود. اما خدمات خاصی وجود دارد که بیمه آن ها را تقبل نمی کند. پرداخت هزینه خدمات به دو صورت انجام میگیرد.

الف) بیمه کامل – این برنامه های بیمه برای هر خدمت درمانی، درصد مشخصی از مبلغ را پرداخت می کنند.

ب) پرداخت توسط بیمار – بیمار مستقیماً هزینه ی خدمات درمانی را به ارائه دهنده خدمات پزشکی و درمانی پرداخت می کند – در این روش شما با ارائه بهتر خدمات نسبت به رقبای خود، می توانید مبلغ بیشتری دریافت کنید.

 1. مکان یا مکان خدمات

  در برخی مناطق، ارائه خدمات پزشکی و درمانی به صورت محلی انجام می شود. پزشکی از راه دور می تواند این وضعیت را در آینده تغییر دهد، اما در حال حاضر بیماران معمولاً به ارائه دهنده خدمات پزشکی در نزدیک محل زندگی خود، مراجعه می کنند.

این مسئله با تعداد زیاد سرچ گوگل برای “نزدیک ترین درمانگاه به من” ، “نزدیک ترین مطب متخصصص اطفال” یا صدها نوع دیگر بر اساس نیاز بیماران، قابل اثبات است. بنابراین مکان شما مهم است.

 1. تبلیغ درمانگاه در شیراز و بازاریابی

  این جایی است که شما قدرت واقعی برای تسلط بر بازار تخصص پزشکی خود را دارید. ارائه خدمات پزشکی توسط شما باید همراه با تبلیغ درمانگاه در شیراز موثر در جهت رونق کسب و کار شما باشد. به طور کلی 2 زیر مجموعه اصلی برای مارکتینگ پزشکی خدمات پزشکی وجود دارد:

 • تبلیغات آفلاین پزشکی – بازاریابی به روش سنتی که شامل روزنامه ها، مجلات، بیلبوردها، شبکه های تلویزیونی و … می شود.
 • تبلیغات آنلاین پزشکی  – این به بازاریابی و تبلیغات دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ پزشکی) برای به دست آوردن بیماران بیشتر و حفظ ارتباط بیماران فعلی اشاره دارد.

هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ طِب دارت کمک به درمانگاه ها، کلینیک ها و مراکز پزشکی و درمانی برای جذب بیماران جدید می باشد که با بکارگیری اصول و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ پزشکی (تبلیغ درمانگاه در شیراز) انجام می گیرد.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


نمونه واقعی تبلیغ درمانگاه در شیراز از یک کلینیک پزشکی

این کلینیک پزشکی روزانه به 40  بیمار ارائه خدمات می کرد و با بودجه ی ماهانه ای که به بازاریابی اختصاص داده بود، توانست تعداد مراجعین خود را به 55 بیمار در روز افزایش دهد. و با توجه به اینکه این کلینیک ظرفیت پذیرش بیماران بسیار بیشتری داشت، برنامه ی تبلیغات و بازاریابی بهینه و مناسب را در اختیار نداشت.

با گذشت 6 سال از شروع فعالیت کلینیک، رئیس کلینیک به فکر ایجاد تغییراتی برای جذب بیماران بیشتر به کلینیک خود بود. او می دانست که اگر می خواهد بیماران بیشتری جذب کند و بیماران فعلی را از دست ندهد و از رقبای خود پیشی بگیرد، بهترین گزینه پیش رو استفاده از اینترنت و فضای دیجیتال است.

این کلینیک به یک وب سایت عالی، تبلیغات آنلاین به ویژه تبلیغات در گوگل و بازاریابی اینستاگرامی و کمپین های بازاریابی پزشکی موثر برای کمک به جذب هر چه بیشتر بیماران جدید نیاز داشت. بنابراین تصمیم گرفتیم که تمام ابزارها و استراتژی های مورد نیاز کلینیک خود را بکار بگیریم تا به هدف خود برسند.

قدم اول _ طراحی یک وبسایت پزشکی

کلینک کار خود را برای تبلیغ درمانگاه در شیراز با طراحی یک وب سایت کاملاً جدید آغاز کرد که باعث بهبود روند برندسازی شده و به کمک می کند تا از رقبای خود متمایز شود. اما بعد از فعال شدن سایت جدید، د

هنگامی که وب سایت جدید راه اندازی شد، زمان انجام تبلیغات آنلاین پزشکی برای به دست آوردن سریع بیماران جدید فرا رسید رئیس کلینیک تصمیم گرفت از طریق یک آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت، یک کمپین تبلیغاتی آنلاین برای تبلیغ درمانگاه در شیراز راه اندازی کند تا تعداد بیماران کلینیک خود را افزایش دهد.

قدم دوم _ جلب توجه بیماران

رئیس کلینیک برای بهبود تعامل با بیماران فعلی و آینده خود اجرای اقدامات بازاریابی موثر را در دستور کار خود قرار داد. . او برای ارسال یادآوری، خبرنامه های ماهانه و تبلیغات از طریق ایمیل با شرکت ما قراردادی 2 ساله امضا کرد.

این امر کلینیک را قادر ساخت تا به طور مداوم با بیماران در ارتباط باشد. و تبلیغات موثر پزشکی داشتند.

چند اقدام بازاریابی مفید برای تعامل با بیمار:

 • ارسال ایمیل یا پیامک های تبلیغاتی به صورت ماهانه
 • استفاد از اینستاگرام مارکتینگ

 • استفاده از بنر های تبلیغاتی در سایت های پربازدید

 

قدم سوم _ مدیریت شهرت و برند سازی اینترنتی

افزایش نظرات مثبت و کاهش نظرات منفی

 

قدم چهارم_ از برنامه هایی پر ریسک دوری کنید – از برنامه های استفاده شده توسط کلینیک های معتبر در شیراز استفاده کنید.

خوشبختانه، لازم نیست کلینیک شما برای تبلیغ درمانگاه در شیراز این مسیر سخت و طولانی را برای جذب بیماران بیشتر و حفظ ارتباط با آن ها طی کند، چرا که متخصصان طِب دارت، تمام نرم افزارها، استراتژی ها و ابزارهای لازم برای تبلیغات و بازاریابی کلینیک شما را بکار می گیرند، تا نتیجه ی مطلوب شما برای تبلیغ درمانگاه در شیراز حاصل شود. استفاده از روش های کارآمد، تست شده و مقرون به صرفه، نتایج بهتر و بازده سرمایه بیشتری را نسبت به روش های من درآوردی به همراه دارد.
از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات پزشکی در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات پزشکی در شیراز


اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید جذب بیماران جدید را افزایش داده و تعامل با آن ها را بهبود ببخشید، از مشاوره تخصصی و رایگان تیم طِب دارت استفاده کنید.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


محتوای شما مهمترین عامل در موفقیت آنلاین شماست.

 دلایل اهمیت بازاریابی محتوا پزشکی:

 • محتوا برند پزشکی شما را تعریف می کند.
 • محتوا بیانگر این است که شما چه می کنید و چگونه کسب و کار خود را اداره می کنید.
 • محتوا توسط موتورهای جستجو خوانده می شود و این منجر به رتبه بندی خوب می شود. شما هرگز نباید محتوای سایت دیگری را کپی کنید. بررسی ایده های وب سایت های دیگر مشکلی ندارد، اما کپی کردن مطالب مانند تیر زدن به پای خود (گل بخودی) است.
 • محتوا می تواند بازاریابی شما را موثرتر کند.
 • محتوا می تواند تبلیغات شما را قوی تر کند.
 • محتوای خوب در رسانه های اجتماعی محبوب تر است.
 • بازاریابی از طریق ایمیل با محتوای با کیفیت، نرخ بازده شما را افزایش می دهد.
 • مهم تر از همه، بیماران عاشق محتوای مفید هستند.

عناصر مهم وبسایت پزشکی شما:

 • وبسایت باید سازگار با موبایل و تبلت باشد.
 • باید برای تبدیل بازدیدکنندگان به کسانی که از شما خدمات می گیرند، بهینه سازی شود.
 • مطالب باید جدید و مرتبط باشند و اطمینان حاصل کنید که سرقت ادبی صورت نگیرد.
 • تمامی اصول سئو (بهینه سازی سایت برای موتور جستجو) در ان رعایت شود.
 • مطابق با قوانین حوزه سلامت و پزشکی باشد.
 • باید در برندسازی و ترویج آن موثر باشد.
 • باید زیبا، جذاب و مختص برند شما باشد.

6 مرحله برای موفقیت در تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ برای کلینیک ها و درمانگاه ها. استفاده شده توسط پزشکان، جراحان، متخصص اطفال، آب گرم درمانی، مدیریت درد، پزشکی کاربردی، کمک های اولیه، متخصص قلب و عروق، متخصص پا، کمپ ترک اعتیاد،سلامتی، درمان، متخصص زنان و زایمان، دندانپزشک، متخصص پوست و مو، لقاح مصنوعی(آی وی اف)، داروسازی، بیوتکنولوژی و بسیاری از خدمات پزشکی دیگر

مرحله اول

ما به عنوان پزشک باید درک کنیم که رفتارهای بیماران در حال تغییر است. بیماران اکنون به صورت آنلاین به دنبال خدمات پزشکی مورد نیاز خود هستند. 88 درصد از بیماران به صورت آنلاین برای خدمات پزشکی و اطلاعات کلینیک ها و درمانگاه ها جستجو می کنند. حتی 47 درصد از بیماران فعلی نیز به صورت آنلاین، دیگر خدمات پزشکی را در وبسایت شما یا وبسایت رقبای شما جستجو می کنند.

بنابراین شما باید در اینترنت حضور داشته باشید. 60 تا 72 درصد بیماران با استفاده از گوشی موبایل به دنبال خدمات شما، و خواندن نظرات اینترنتی درباره شما هستند. مطمئن شوید که وبسایت شما با موبایل سازگار است.

مرحله دوم

تقریباً در اکثر مواقع، بیماران از موتور جستجوی گوگل برای جستجو درباره خدمات پزشکی مورد نیاز، نظرات مردم و سایر اطلاعات مرتبط، استفاده می کنند. بنابراین اولین قدم، حضوری موثر در Google است. اینستاگرام، تلگرام و غیره نیز مهم هستند،. اما با Google شروع کنید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “بازاریابی محتوا سایت پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

بازاریابی محتوا سایت پزشکی

5 جنبه مهم حضور در گوگل:

 • ارائه فهرست Google برای خدمات پزشکی مانند شما
 • Google Maps، لیست تأیید شده
 • رتبه بندی Google Review
 • نتایج ارگانیک گوگل
 • تبلیغات در Google

استراتژی های بازاریابی آنلاین پزشکی شما باید به هر یک از این موارد توجه کند بسیاری از پزشکان و مدیران پزشکی فکر می کنند داشتن یک وب سایت زیبا کافی است. اما متاسفانه، صرفا داشتن یک وبسایت یا پیج اینستاگرامی با ظاهری زیبا کارآمد نخواهد بود.

هر 5 مورد ذکر شده در بالا، نیاز به توجه به جزئیات، سرمایه گذاری مالی، زمان و تعهد دارند.

مرحله سوم

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو برای پزشکان و خدمات پزشکی را می توان از بسیاری جهات تعریف کرد. برای ارائه راهنمایی بهتر، این 5 مورد که مهمترین ها هستند را مطالعه کنید:

 • ارائه فهرست Google برای خدمات پزشکی مانند شما

_ یک حساب Google ایجاد کنید.

_ اطلاعات دقیق کلینیک خود را وارد کنید. نام، آدرس و شماره تلفن مهمترین اطلاعات هستند.

_ اگر اطلاعات شما نادرست باشد، باید آن را تصحیح کنید.

_ ممکن است مجبور شوید لیست خود را نیز درخواست کنید.

_ در موارد خاصی ممکن است لیست های تکراری داشته باشید، این موارد باید برطرف شود.

_ ده ها دایرکتوری محلی دیگر وجود دارد که آنها نیز باید بررسی و به روز شوند. اماGoogle ، اینستاگرام، دکترتو و نوبت دات ای ار مهمترین موارد هستند. با اینها شروع کنید.

 • Google Maps، لیست تأیید شده

_ یک حساب Google ایجاد کنید.

_ اطلاعات دقیق کلینیک خود را در Maps اضافه کنید

_ اگر اطلاعات آدرس شما صحیح نباشد، باید آن را تصحیح کنید_ گاهی اوقات Map Pin دقیق نیست.

_ ممکن است لازم باشد لیست نقشه خود را نیز درخواست کنید.

_در موارد خاص ممکن است لیست های تکراری داشته باشید، این موارد باید برطرف شود.

_ تعداد زیادی فهرست های مبتنی بر نقشه وجود دارند – آنها باید بررسی و به روز شوند. اما Google ، Map Quest ، Apple Map مهمترین موارد هستند.

 • رتبه بندی Google Review

_ یک حساب Google ایجاد کنید.

_ نظرات و رتبه بندی های خود را بررسی کنید.

_ اگر امتیاز نظرات شما در گوگل 4.5 است و بیش از 100 بازخورد دارید، عملکرد خوبی دارید. اگر کمتر از این باشد، باید روی این قسمت تمرکز کنید.

اینستاگرام و دیگر سایت ها مانند دکترتو و نوبت دات ای ار نیز برای نظرات مهم هستند. اما با گوگل شروع کنید.

 • نتایج ارگانیک گوگل

محتوای شما مهمترین قسمت در وب سایت شما است. محتوا شامل متن، عنوان، زیر عنوان، پاراگراف اصلی، تصاویر، فیلم ها ، وبلاگ ها و غیره می شود.

وب سایت شما نباید حاوی محتوای کپی شده و سرقت ادبی باشد.

مرحله چهارم

هر ساله میلیاردها دلار صرف تبلیغات آنلاین می شود. به طور عمده، تبلیغات آنلاین را می توان به 2 دسته اصلی تقسیم کرد:

تبلیغات نمایشی پزشکی

تبلیغات در گوگل پزشکی  (Search advertising)

به عنوان یک پزشک یا مدیر مرکز پزشکی، هر دو مورد برای شما مهم است. با استفاده از هر دو این رسانه ها می توانید بیماران جدیدی پیدا کنید.

تبلیغات نمایشی

تبلیغات نمایشی نوعی تبلیغات آنلاین است که به اشکال مختلفی از جمله تبلیغات بنری، رسانه های مختلف و موارد دیگر ارائه می شود. برخلاف تبلیغات مبتنی بر متن، تبلیغات نمایشی برای برقراری رساندن پیام تبلیغاتی به عناصری مانند تصاویر، صدا و تصویر متکی است.

به عنوان مثال، اگر بیمار احتمالی شما در اینستاگرام است و به تازگی ویدیویی مربوط به خدمات زیبایی مانند تزریق ژل را تماشا کرده است، تبلیغات مربوط به این موضوع می تواند برای بیماران بالقوه نمایش داده شود.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل بسیار رایج است. هر زمان که در Google هستید و یک عبارت مانند “کلینیک زیبایی در شیراز” را در باکس جستجو تایپ می کنید، موتور جستجوی Google معمولاً تبلیغات را در بالای صفحه نتایج نشان می دهد. در میانه، یک نقشه ، نظرات و لیست های تجاری وجود دارد، و در پایین، نتایج جستجوی ارگانیک یا رایگان وجود دارد. تبلیغ کنندگان برای نمایش تبلیغات خود در بالا ی صفحه نتایج هزینه پرداخت می کنند.

به ازای هر کلیک که کاربر بر روی هر یک از تبلیغات کلیک کند، تبلیغ کننده باید هزینه ای را پرداخت کند که این تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یا (PPC (Pay Per Click است .این روش برای پزشکان و خدمات پزشکی، بسیار موثر است و بازگشت سرمایه ای، عالی به همراعه دارد.

تبلیغات PPC گوگل نتایج بسیار خوبی دارد، اما پیچیده است و برای مدیریت کمپین شما به یک متخصص حرفه ای نیاز دارد.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


مرحله پنجم

بازاریابی نظرات، یکی دیگر از حوزه های نوظهور است. نظرات آنلاین به طور چشمگیری بر تصمیمات بیماران احتمالی شما تأثیر می گذارند. این یکی از زمینه هایی است بیش از هر استراتژی دیگری می تواند باعث درخشش کلینیک پزشکی شما شود یا اینکه تأثیر منفی بر تبلیغات و بازاریابی شما بگذارد.

در واقع توجه به نظرات آنلاین یک استراتژی بازاریابی نیست، بلکه یک ضرورت است.

بنابراین استراتژی بازاریابی شما باید به حداقل رساندن هرگونه نظرات منفی و به حداکثر رساندن نظرات مثبت باشد.

اینستاگرام مارکتینگ درمانگاه در شیراز

اینستاگرام مارکتینگ درمانگاه در شیراز

4 راه برای گرفتن نظرات و بازخوردهای آنلاین

استفاده از برنامه های پیام پیامکی. پس از مراجعه، متنی برای بیمار ارسال می شود و از او درخواست ثبت بازخورد می کند.

استفاده از برنامه های ارسال ایمیل. پس از ویزیت نامه ای برای بیمار ارسال می شود و از او درخواست ثبت بازخورد می کند.

استفاده از iPad در لابی. از بیمار خواسته می شود بلافاصله پس از ویزیت نظرات خود را ارائه دهد.

استفاده از رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا وبسایت خود. می توانید یک لینک برای ثبت نظر را به وبسایت یا قسمت بیو صفحه اینستاگرام خود اضافه کنید و از بیماران بخواهید بازخورد خود را ارائه دهند.

هیچ راهی سریع و بی عیب و نقصی برای سرعت بخشیدن به این کار وجود ندارد. جوانب مثبت و منفی برای هر رویکرد وجود دارد.

Google می داند که مشاغل در تلاشند تا نظرات مثبت بیشتری کسب کنند و بازخورد های منفی را از بین ببرند، الگوریتم های آنها از درخواست پیام کوتاه برای بررسی آگاه هستند و نظرات ارسال شده با استفاده از درخواست های پیامکی را مسدود می کنند. داشتن یک iPad در لابی می تواند باعث مسدود شدن آدرس IP و غیره شود.

مرحله ششم

بازاریابی با رسانه های اجتماعی برای تبلیغ درمانگاه در شیراز مانند اینستاگرام مارکتینگ یکی دیگر از جنبه های بسیار مهم بازاریابی شماست. بیماران فعلی و بالقوه در در اینستاگرام حضور دارند. شما باید نحوه ارائه خدمات به آن ها را تسهیل کنید.

5 مرحله برای موفقیت اینستاگرام مارکتینگ برای پزشکان و درمانگاه ها و کلینیک ها

برای خدمات پزشکی خود پِیج کاری (professional account) در اینستاگرام ایجاد کنید.

صفحه خود را متناسب با خدمات خود بهینه کنید.

لینک هایی ها را به صفحه خود اضافه کنید. به عنوان مثال، پل های ارتباطی یا لینک رزرو نوبت یا تبلیغات را اضافه کنید.

محتوای مناسب و مرتبط با خدمات خود را منتشر کنید

صفحه کاری خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید. روش های مختلفی برای تبلیغ پِیج کاری شما برای خدمات پزشکی که ارائه می دهید، وجود دارد. می توانید یک فرد حرفه ای را استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید که مورد اول بیشتر توصیه می شود.

افراد حرفه ای که دارای تخصص و تجربه در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ پزشکی هستند نتایج بهتری را برای شما به ارمغان می آورند.

ثابت شده است که اجرای این 6 مرحله برای صدها پزشک یا کلینیک های پزشکی نتایج مطلوبی به همراه داشته است. اقدامات دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای بهبود استراتژی های بازاریابی خود انجام دهید. ارسال ماهانه ی ایمیل های تبلیغاتی یکی دیگر از استراتژی ها است.


آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت خدمات اینستاگرام مارکتینگ ویژه پزشکان، جراحان، درمانگاه ها و کلینیک های پزشکی ارائه می نماید

آژانس دیجیتال مارکتینگ طِب دارت

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


6 رکن اصلی بازاریابی پزشکی برای پزشکان و درمانگاه ها و کلینیک ها. مورد استفاده در کلینیک های برتر در شیراز

بیماران شما مسیر خود برای یافتن خدمات پزشکی شما را به چندین شکل آغاز می کنند. آنها ممکن است فوراً به خدمات خاصی نیاز داشته باشند، مثلا پدر و مادری که به دنبال “متخصص اطفال در شیراز” هستند و بیش از 78 درصد از مواقع در Google سرچ می کنند. و بیشتر اوقات، این کار با گوشی موبایل انجام می شود.

میلیون ها روش وجود دارد که بیماران از طریق انها  به جستجوی خدمات شما می پردازند، با این حال، اکثر بیماران از رسانه های آنلاین مانند گوگل،اینستاگرام، تلگرام و … برای یافتن یک پزشک ارائه دهنده خدمات پزشکی استفاده می کنند.

 

6 ستون اصلی بازاریابی پزشکی

 • اعتماد بیمار بنیان موفقیت در بازاریابی پزشکی برای شما است.

خدمات پزشکی و درمانی و مراقبت از بیماران را به بهترین شکل ارائه دهید. با هر بیمار، مانند اولین بیمار خود رفتار کنید. پزشکان و مراکز پزشکی که تمرکز خود را بر ارائه بهتر خدمات به مشتری/ بیمار می گذارند، موفقیت بیشتری دارند.

از دیدگاه دیجیتال مارکتینگ پزشکی، اعتماد بیمار به شما از لحظه ورود به وبسایت شما یا اینستاگرام شما یا خواندن نظرات آنلاین درباره شما شروع می شود.

 • وبسایت پزشکی

وب سایت شما وجه ظاهری خدمات شماست. وب سایت شما می تواند یک دارایی ارزشمند باشد. وب سایت شما باید عملکرد و ظاهر بهتری نسبت به بقیه کلینیک شما داشته باشد. علاوه بر این وبسایت شما همیشه باید به برندسازی برای کلینیک شما توجه کند.

 • اعتبار آنلاین پزشکی.

تعداد نظرات 5ستاره در Google تأثیرگذارترین استراتژی ای است که می توانید به کار بگیرید. اینستاگرام و سایت های فعال در زمینه پزشکی نیز مهم هستند، با این حال رتبه 4.3 یا بالاتر گوگل با تعداد 100 بازخورد یا بیشتر تأثیر زیادی در کسب و کار شما خواهد داشت.

 • سئو پزشکی و تبلیغات آنلاین

داشتن یک وبسایت خوب قدم اول است. اما اگر ماهانه SEO را بهبود ندهید، پیشرفتی نخواهید کرد. تبلیغات در Google و اینستاگرام مارکتینگ، قدم های بعدی برای جذب بیمار  بیشتر هستند.

 • استراتژی رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام.

استراتژی رسانه های اجتماعی برای تعامل با بیماران موجود و بالقوه پیاده می شوند.

استراتژی های اصلی عبارتند از:

 • نصب اپلیکیشن های هوشمند Installing intelligent apps on your Facebook business page
 • پست گذاری هفتگی و منظم در صفحه اینستاگرام
 • پست گذاری روزانه در Google Posts.
 • تبلیغات در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام

 

 • استراتژی ایجاد ارتباط بین بیمار با پزشک یا کلینیک پزشکی.

لیستی از اقدامات موثر وجود دارد:

 • Chatbot پزشکی که برای خدمات شما به طور 24 ساعته کار می کند.
 • ارسال پیام کوتاه از وب سایت شما
 • ایمیل های بازاریابی ماهانه
 • پست گذاری روزانه در صفحه Google Business
 • پست گذاری هفتگی در اینستاگرام
 • تبلیغات ماهانه
 • فن آوری و تکنیک های جذب بیمار با ایجاد استراتژی بازاریابی محتوایی بر اساس کلمات کلیدی و موضوعاتی مرتبط

 

تأثیر دیجیتال مارکتینگ پزشکی بر درآمد پزشکان

هزاران پزشک و مرکز پزشکی هر روز برای جذب بیشترین بیمار ممکن تلاش می کنند. اما علی رغم داشتن موقعیت مکانی عالی، کادر پزشکی اختصاصی و حرفه ای، تجهیزات مناسب و گواهینامه ها و صلاحیت های بدست آورده، تعداد روزانه بیماران آنها در حدی که دوست دارند نیست.

بسیاری از کلینیک ها نمی دانند آنچه را که از قلم می اندازند، وجود یک متخصص در زمینه ی تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ و یک راه حل نرم افزاری پیچیده برای تقویت تلاش های آنها در جهت جذب بیمار است.

امروزه، استراتژی کلینیک شما برای جذب بیماران جدید به روش های آنلاین باید چیزی بیش از داشتن یک وب سایت زیبا باشد.

بررسی 162 کمپین آنلاین نشان می دهد که 72 درصد بیماران، جستجو برای خدمات پزشکی را با گوشی موبایل انجام می دهند و نشان داد که این عدد 12 ماه پیش 54 درصد بوده است. طب دارت پیش بینی کرده است که این عدد طی چند سال آینده نزدیک به 90 درصد باشد.

شما حتما به عنوان یک پزشک یا مرکز پزشکی اطلاع دارید که متوسط ​​درآمد پزشکان در سال، چقدر است. اما این قابل قیاس با درآمد پزشکان با درایتی که از تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ پزشکی برای افزایش ارزش خدمات خود استفاده می کنند، نیست زیرا به طور قابل توجهی بیشتر است. و ما آرزو می کنیم که شما هم  در این گروه قرار بگیرید.

 

طِب دارت آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com