طراحی سایت پزشکی در شیراز

طراحی وبسایت پزشکی در شیراز

طراحی وبسایت پزشکی در شیراز

طراحی سایت پزشکی در شیراز: به عنوان یک پزشک، می دانید که اولین ذهنیتی که بیمار از شما و خدماتی که ارائه می دهید پیدا می کند، بسیار مهم است.

سالها پیش، ذهنیت اولیه بیمار از پزشک یا کلینیک پزشکی از طریق تلفن یا به صورت حضوری ایجاد می شد. اما امروزه بیماران بالقوه می توانند تصوری از شما در ذهن خود داشته باشند حتی قبل از اینکه شما یا هر کسی از پرسنل شما، فرصتی برای سلام و احوال پرسی کردن با آنها داشته باشید.

اکنون، اولین برداشت ها و تصورات از وبسایت شما حاصل می شود و به همین دلیل طراحی سایت پزشکی در شیراز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بازدید از وبسایت شما معمولاً اولین تعامل بیمار بالقوه با شما است. حتی اگر کسی شما را به دیگری توصیه کند، احتمالاً قبل از تماس از سایت شما بازدید خواهد کرد. اگر طراحی وب سایت شما دارای ضعف باشد، اولین ویزیت می تواند آخرین تعامل بیمار بالقوه با کار شما باشد.

اگر می خواهید وبسایت خود را بهبود بخشید و بیماران بیشتری را از طریق آن جذب کنید،  آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طِب دارت می تواند به شما کمک کند. تیم طراحی وبسایت پزشکی در شیراز آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طِب دارت، می تواند یک سایت حرفه ای، سریع و سازگار با موبایل را راه اندازی کند که بیماران بیشتری را به مطب شما جذب کند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وبسایت پزشکی و اینکه چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طِب دارت می تواند به شما برای رونق کسب کارتان کمک کند، در ادامه با ما همراه باشید.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 07132303712

www.tebdart.com


خدمات طراحی وبسایت پزشکی در شیراز را مرور کنید

هنگامی که طِب دارت را برای طراحی وب سایت پزشکی در شیراز انتخاب می کنید، در اصل کار پزشکی خود را با یک استراتژی کامل برای طراحی، راه اندازی و نگهداری وبسایت جدید خود، تجهیز می کنید. با این که ما چند سرویس مختلف برای طراحی وبسایت پزشکی در شیراز داریم، همه در نهایت یک سایت سفارشی، سازگار برای موبایل، برطبق اصول سئو و مناسب برای موتورهای جستجو ارائه می دهند.

خدمات طراحی سایت پزشکی ما:

طراحی وبسایت پزشکی:  با سرویس طراحی سایت پزشکی ما یک سایت کاملاً جدید برای خود برای خدمات پزشکی که ارائه می دهید، ایجاد کنید.

طراحی مجدد وبسایت پزشکی: با سرویس طراحی مجدد وبسایت پزشکی طِب دارت، یک ظاهر تازه و به روز برای سایت فعلی خود بسازید.

طراحی 15 روزه وبسات پزشکی:  با سرویس طراحی سایت پزشکی سریع ما برای پزشکان، در مدت 15 روز یک سایت کاملاً جدید راه اندازی کنید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “بهترین روش جذب بیمار” را هم مطالعه نمایید.

بهترین روش جذب بیمار


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 07132303712

www.tebdart.com


نمونه کارهای طراحی سایت پزشکان ما را کاوش کنید

کنجکاو هستید که بدانید تیم وبسایت ما برای خدمات پزشکی شما چه چیزی می تواند طراحی کند؟

برای مشاهده نمونه کارهای ما را که شامل نمونه های طراحی وبسایت پزشکی در  تخصص های مختلف پزشکی است، با ما تماس بگیرید: 09128586135 -07132303712

خدمات طراحی وبسایت پزشکی ما شامل چه مواردی است؟

طراحی سایت برای پزشکان فراتر از صرفا ایجاد یک وبسایت جذاب است. در طراحی وب سایت برای پزشکان علاوه بر ظاهر زیبا، باید به ایجاد یک سایت سریع که افراد بتوانند از طریق لپ تاپ، تبلت یا تلفن همراه خود به آن دسترسی پیدا کنند و آن را در موتور جستجوی مورد علاقه خود بیابند، توجه شود.

به همین دلیل طراحان وبسایت پزشکی ما سایتی با ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهند:

  • جذاب
  • سریع
  • در دسترس
  • سازگار با موبایل، تبلت و …
  • مطابق با استانداردها و مقررات حوزه پزشکی و سلامت
  • بهینه شده برای موتورهای جستجو مطابق با اصول سئو (بهینه سازی شده برای موتور جستجو)

وقتی برای طراحی سایت پزشکیدر شیراز با طب دارت همراه می شوید، یک مدیر پروژه اختصاصی نیز دریافت می کنید. مدیر پروژه شما طراحی، ساخت و راه اندازی سایت جدید شما را یکپارچه می کند.

او در مورد خدمات شما، اهداف و خواسته های شما اطلاعاتی کسب می کند و از این اطلاعات برای کمک به تیم طراحی و توسعه برای ایجاد وبسایتی که نیاز دارید استفاده می کند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات پزشکی در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات پزشکی در شیراز


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 07132303712

www.tebdart.com


طراحی سایت مطب در شیراز

طراحی سایت مطب در شیراز

بهترین ویژگی ها برای طراحی وبسایت پزشکی در شیراز

مهمترین ویژگی ها که باید برای طراحی وبسایت پزشکی در شیراز در نظر بگیرید (مواردی که ما در خدمات طراحی وبسایت پزشکی خود گنجانده ایم) شامل موارد زیر است:

حاوی اطلاعات و محتوای ارزش آفرین و مفید باشد

وب سایت شما باید دستیابی به اطلاعات اولیه را بسیار آسان کند. شماره تلفن، آدرس فیزیکی و ساعات کار شما مهم ترین دلیل بازدید بیماران از وب سایت شما است، بنابراین این اطلاعات باید به راحتی در هر صفحه قرار گیرد.

دلیل دیگر بازدید بیماران جدید یا بالقوه از وبسایت شما، کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمتی است که شما ارائه می دهید. حتماً در وب سایت پزشکی خود در مورد هر پزشک یک بیوگرافی مختصر و مفید قرار دهید.

اینکه چه چیزی کار شما را متفاوت می کند (مزیت های رقباتی)، کدام بیمه ها را قبول می کنید ، شرایط کنسل کردن نوبت و نکاتی درباره نحوه ویزیت و مقدمات آن، مواردی هستند که در طراحی وبسایت پزشکی در شیراز باید به آن ها توجه شود.

صفحات متعددی برای موضوعی خاص ایجاد کنید

اگر وب سایتی برای خدمات پزشکی خود دارید که کمتر از پنج صفحه است، احتمالاً در ایجاد تاثیر اولیه موثر، موفق نخواهید بود. حتما مواردی وجود دارد که کار شما را خاص می کند و یک وب سایت فرصتی طلایی برای توضیح ماهیت این موارد است.

هرگز موضوعات متعدد را در یک صفحه قرار ندهید. این نه برای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو و نه برای استفاده از سایت، خوب نیست! حتما صفحاتی مجزا برای هر یک از پزشکان و همچنین اطلاعات مربوط به بیمه، نوبت های ویزیت و … در نظر بگیرید.

استفاده از سایت برای کاربران باید آسان باشد.

داشتن چندین صفحه برای هر موضوع خاصی که می خواهید در وب سایت خود راجع به آن بحث کنید، بهترین روش است. با این حال، اگر پیمایش در سایت آسان نباشد، فایده ای برای شما نخواهد داشت.

به یاد داشته باشید که هدف از طراحی وب سایت پزشکی در شیراز ارتقا تجربه بیمار از عملکرد شماست. اگر پیمایش در وبسایت دشوار باشد، بیماران شما، آنچه را که اهمیت دارد در وبسایت یا خدماتی که اراِئه می دهید نخواهند دید.

این که شما می دانید چگونه به راحتی در وب سایت خود پیمایش کنید، به این معنی نیست که دیگران نیز می دانند. نوع مخاطبین و بیماران خود را در نظر بگیرید و از دوستان و خانواده خود که متناسب با آن هستند بخواهید از وب سایت شما بازدید کرده و صفحات خاصی را پیدا کنند.

از آنها بخواهید بازخوردی صادقانه راجع به میزان راحتی یا دشواری برای رفتن به صفحاتی که شما خواسته اید بدهند. این می تواند به شما کمک کند تغییرات تأثیرگذاری را ایجاد کنید که تجربه هر بازدید کننده را بهبود بخشد.

وبسایتی مرتب و واضح طراحی کنید

آیا اگر اوضاع مطب شما به هم ریخته و نامنظم باشد، بیماران را به مطب خود دعوت می کنید؟ درمورد وبسایت پزشکی نیز به همین شکل است.

وبسایت پزشکی شما نمایانگر فعالیت شماست. اطمینان حاصل کنید که پیام درستی برای بازدیدکنندگان خود به شکلی تمیز و منظم و نه بهم ریخته، ارسال می کنید.

نحوه دعوت به اقدام باید واضح باشد

هر صفحه از وبسایت باید مرحله بعدی مورد نظر کاربر را داشته باشد. بعد از اینکه کاربر خواندن بخش “درباره ما” را به پایان رساند، مرحله بعدی که نیاز دارد چیست؟ کسب اطلاعات بیشتر در مورد پزشکان، مشاهده لیست شرکت های بیمه ای که با آن ها همکاری می کنید و یا گرفتن نوبت ویزیت است؟

مرحله منطقی بعدی هرچه باشد، یک دعوت به اقدام شفاف در صفحه ایجاد کنید که باعث می شود رفتن به صفحه ی بعدی که می خواهید کاربر آن را ببیند، آسان شود.

به عنوان مثال، اگر شما امکان رزرو نوبت از طریق وبسایت را ارائه می دهید، ممکن است ایده خوبی باشد اگر صفحه تأیید که پس از تعیین نوبت موفقیت آمیز نشان داده می شود، حاوی لینکی به صفحه ” نحوه ویزیت و مقدمات آن ” باشد.

یک فرم تماس مشخص کنید

این یکی از بهترین و همچنین ساده ترین مولفه ها برای طراحی سایت پزشکی در شیراز است، اما بیشتر از آنچه که فکر می کنید نادیده گرفته می شود. بدون شک باید یک فرم تماس در وبسایت خود داشته باشید.

قرار دادن یک آدرس ایمیل برای اتباط با شما، به تنهایی کافی نیست. این فقط کار بیشتری را برای کاربر می تراشد، که احتمال اینکه با شما تماس بگیرند را تا حد زیادی کاهش می دهد. بنابراین با داشتن یک فرم تماس، لازم نیست کاربر برای ارسال پیام به شما از سایت خارج شود.!

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغ درمانگاه در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغ درمانگاه در شیراز

طراحی سایت پزشکان در شیراز

طراحی سایت پزشکان در شیراز

وبسایت پزشکی ریسپانسیو (سازگار با موبایل، تبلیت و …) طراحی کنید.

این یک یادآوری برای پاسخگویی به سوالات در وبسایت نیست. ریسپانسیو نوعی طراحی وب است که به وبسایت شما این امکان را می دهد که در هر دستگاهی از جمله موبایل یا تبلت که کاربران از آن برای بازدید از سایت استفاده میکنند، به درستی نمایش داده شود. به عبارت دیگر اگر سایت شما از طراحی ریسپانسیو استفاده کند، به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که محتوای یکسانی را در تلفن هوشمند یا دسکتاپ ، بدون پیمایش یا بزرگنمایی مشاهده کنند.

طراحی ریسپانسیو برای وبسایت پزشکی بسیار مهم است زیرا تعداد افرادی که از تلفن های هوشمند و تبلت برای مشاهده وبسایت استفاده می کنند همچنان در حال افزایش است. بدون طراحی ریسپانسیو، ممکن است تعداد زیادی از بازدیدکنندگان خود را ناامید کنید و آن ها به جای دیگری بروند.

یک پیام و طراحی ثابت را حفظ کنید

نه تنها باید اطمینان حاصل کنید که وبسایت شما در تمام صفحات پیام ثابتی ارسال می کند، بلکه باید از سازگار بودن عناصر طراحی نیز مطمئن شوید. نباید هر صفحه از اندازه قلم یا سبک متفاوتی از فونت استفاده کند.

طراحی ظاهر متفاوت برای کاربر گیج کننده است و به نظر می رسد که وبسایت یکپارچه و منسجم نیست.

وبسایت باید کار شما را به طور دقیق نشان دهد

نکته آخر برای طراحی وبسایت پزشکی در شیراز این است که اطمینان حاصل کنید وب سایت دقیقاً کار شما را نشان می دهد. از استفاده از عکس های دم دستی یا رایگان خودداری کنید.

هر زمان که ممکن است، از تصاویر با کیفیت از مطب خود استفاده کنید از  بازدیدکنندگان هنگام مراجعه به مطب فیلم و عکس تهیه کنید.

با استفاده از خدمات طراحی وب سایت پزشکی در شیراز، بیماران بیشتری را جذب کنید

در آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طِب دارت، یک تیم متشکل از طراحان و توسعه دهندگان با استعداد حضور دارد تا وبسایتی مخصوص فعالیت شما با ظاهری جذاب، با قابلیت پیمایش آسان و کاملاً کاربردی به شما ارائه دهیم.

ما می دانیم که یک طراحی بی نقص چقدر برای مطب پزشکی شما مهم است و می توانیم به شما در ساخت و توسعه آن کمک کنیم.

با خدمات طراحی وب سایت پزشکی طِب دارت، می توانید در موتورهای جستجو رتبه بهتری داشته باشید، به بیماران بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید و نوبت های بیشتری را بصورت آنلاین تعیین کنید.

ما از تمام زیر و بم های طراحی سایت پزشکی در شیراز اطلاع داریم و می توانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما همین امروز با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با کارشناسان طراحی وب ما استفاده کنید.


آژانس دیجیتال مارکتینگ طِب دارت

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 07132303712

www.tebdart.com


طراحی سایت مطب در شیراز و طراحی سایت پزشکان در شیراز