طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

با دیجیتالی شدن روزافزون دنیا، بیمارستان ها و مراکز پزشکی و درمانی برای پیشبرد اهداف خود بیشتر بر وب سایت متکی می شوند. وبسایت سازمان های پزشکی، بهداشتی و درمانی برای نشان دادن چگونگی ارائه خدمات به بیماران و الهام بخشیدن به حامیان آن ها بسیار مهم است زیرا در اکثر مواقع وبسایت منبع اصلی برای انتقال اطلاعات است.

وقتی صحبت از طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی می شود، طراحی بی نقص حرف اول را می زند، اما نکته ی مهمتر بستری است که وبسایت بر روی آن ساخته می شود. مدیران بهداشت و درمان به ندرت در برنامه نویسی و طراحی وب تسلط دارند بنابراین به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیاز دارند که به کاربران با دانش IT کم هم اجازه می دهد تا به راحتی سایت خود را ویرایش و به روز کنند.

داشتن یک وب سایت با قابلیت بروزرسانی ساده و راحت، مخصوصاً در مواقع بحرانی، مانند شرایط فعلی و همه گیری COVID-19، بسیار مهم است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طِب دارت یک شرکت فعال در زمینه طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی است و با بهره گیری از دانش متخصصان خود در این حوزه و استفاده از تکنیک های به روز دنیا در طراحی وبسایت، آماده ی ارائه خدمات به پزشکان، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی است.

در این مقاله به معرفی و بررسی برترین وبسایت های پزشکی و بیمارستانی می پردازیم و به بررسی نقاط قوت آن ها می پردازیم:


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 07132303712

www.tebdart.com


چه چیزی وبسایت این بیمارستان را خاص می کند؟

صفحه اصلی وبسایت این بیمارستان با یک بنر ویدئویی جذاب از امکانات و کارکنان، فورا توجه شما را جلب می کند.خدمات به طور کامل نمایش داده می شوند و پیمایش بین صفحات وبسایت آسان است. اما نحوه نمایش برند شاخصه اصلی این وبسایت است: بسیار تمیز و واضح است و فونت ها و رنگ ها به خوبی مکمل طراحی لوگو هستند.

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

 

شما چه چیزی می توانید از این سایت بیمارستانی برتر بیاموزید؟

این وبسایت نمونه کاملی از طراحی وبسایت کاربر محور است. نحوه پیمایش در بین قسمت های مختلف سایت به طور واضح ترسیم شده است. انتخاب طرح زمینه ماسب و پیمایش آسان به شما کمک می کند محتوای خود را به شکلی جذاب برای کاربر تنظیم کنید. علاوه بر این، سفارشی سازی برند در طراحی تا حد زیادی به اعتبار سایت شما کمک می کند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “بازاریابی اینستاگرامی پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

بازاریابی اینستاگرامی پزشکی

 

چه چیزی وبسایت این بیمارستان را خاص می کند؟

وبسایت این بیمارستان هم آموزنده و هم بصری است. مسیرهای مشخصی برای پیمایش برای مشتریان فعلی یا بالقوه جدید وجود دارد. مشتریان فعلی می توانند به پورتال خود وارد شده و یا درخواست نسخه کنند. مشتریان جدید نیز می توانند منابع مختلف و صفحات خدمات را بخوانند. این بیمارستان چندین شعبه در سراسر تگزاس دارد که با یک نقشه تعاملی در صفحه اصلی و صفحه آدرس به خوبی نمایش داده می شود. به نظر می رسد صفحه شغلی آنها از اولویت بالایی برای آنها برخوردار است. این سازمان فرصتهای شغلی پزشکی خود را در قالب وبلاگ های مرتب به نمایش می گذارد.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

 

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این بیمارستان بیاموزید؟

رویکرد اهمیت به مشتری در کل طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی آنها مشهود است. سایت آنها دارای اطلاعات مفید و سازمان یافته است. در این سایت پورتال بیمار در یک دکمه خارج از منوی پیمایش وجود دارد تا از هر صفحه به راحتی در دسترس باشد. سایت پزشکی و بیمارستانی شما باید بازدیدکنندگان را بایک دکمه به مهمترین صفحات شما هدایت کند. اطمینان حاصل کنید که با دستگاههای تلفن همراه سازگار باشد

 

چه چیزی وبسایت این مرکز دندانپزشکی را خاص می کند؟

West Coast یک مرکز دندانپزشکی با طراحی وبسایت بسیار تمیز و مینیمال است. بنرهای خیره کننده این سایت گویی با مشتریان حرف می زنند. استفاده از زمینه سفید در وبسایت به دید بهتر متن و تصاویر کمک می کند تا دنبال کردن آن آسان باشد. عنصر طراحی منحصر به فرد، عناوین صفحه است که با فونت ضخیم و سفید در تصاویر بنر وارد شده اند. سبک تایپوگرافی و رنگ ها به زیبا تر شدن برند کمک می کنند.

این مرکز دندانپزشکی در راهنمایی کردن بازدیدکنندگان سایت با استفاده از محتوا به خوبی عمل می کند.

چیدمان وبسایت یک منوی پیمایش ساده با دعوت به اقدام واضح در سرتیتر را ارائه میدهد که به بازدید کنندگان سایت اجازه می دهد تا به صورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنند. از لحظه ورود به سایت، مسیر مشخصی برای گرفتن خدمات وجود دارد.

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این بیمارستان بیاموزید؟

وب سایت West Coast Endodontic سیستم مدیریت محتوا دارد و براساس یک موضوع پزشکی سفارشی طراحی شده است. این وبسایت در منوی پیمایش با یک دکمه بازدیدکنندگان را به مهمترین صفحات هدایت می کند. شما می توانید از نحوه طراحی این وبسایت و استفاده از فضای سفید و عکس های جذاب، برای انتقال اطلاعات به صورتی کاملا خوانا، الگو بگیرید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “طراحی سایت پزشکی در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

طراحی سایت پزشکی در شیراز

چه چیزی این وبسایت بیمارستانی را خاص می کند؟

طراحی وبسایت این بیمارستان بسیار ساده و در عین حال تاثیرگذار است. منوی پیمایش و محتوای ارائه شده در صفحه اصلی، به خوبی بازدیدکنندگان جدید سایت را به سوی اطلاعات مربوط به خدمات مختلف بیمارستان و نحوه ارتباط با بیمارستان، هدایت می کند.

بخش ثبت نام داوطلبانه به خصوص جالب است: این بخش توضیحات داوطلبان فعلی و یک فرم ثبت نام ساده را ارائه می دهد.

در این وبسایت به جای استفاده از عکس های آماده، از عکس های خود بیمارستان استفاده شده است که جنبه اصیل تری (حقیقی تری) به وب سایت می دهد. صفحه مشاغل در منوی پیمایش ذکر شده و در پاورقی لینک ها مستقیم به صفحه های مهم ارائه شده است و این دسترسی به سایت را بسیار ساده کرده است.

طراحی سایت بیمارستانی

طراحی سایت بیمارستانی

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت بیمارستانی این بیمارستان بیاموزید؟

وب سایت بیمارستان وین کانتی از نظر دسترسی عالی است. پیمایش ساده و طراحی تمیز، استفاده از سایت و یافتن اطلاعات را آسان می کند. استفاده از تصاویر نقش مهمی را در تکمیل محتوای وبسایتشان ایفا می کند. وبسایت شما می تواند در استفاده از یک تِم پزشکی مشابه اما سفارشی شده برای بیمارستان یا مرکز پزشکی شما، از این وب سایت تقلید کند.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 07132303712

www.tebdart.com


  • وبسایت پزشکی برتر The Haven:

چه چیزی وبسایت این مرکز را خاص می کند؟

Haven یک مرکز ترک اعتیاد است و استراتژی برندسازی و ترکیب رنگ های استفاده شده در وبسایت آن باعث شده که به عنوان دارنده یکی از برترین وبسایت های پزشکی و درمانی شناخته شود. همه عناصر گرافیکی و جلوه های (mouse-over) در کنار هم قرار می گیرند تا ماهیت مرکز و بیماران آن را بیان کنند. این مرکز از گالری تصاویر، وبلاگ های برجسته، اسلایدرهای توصیفی و ویدئو در صفحه اصلی وبسایت خود استفاده می کند تا بازدید کنندگان را راجع یه نحوه ارائه خدمات خود راهنمایی کند.

صفحه حمایت مالی ایترنتی این مرکز با استراتژی برندسازی این وبسایت همسو است و روند حمایت مالی را با مبالغ پیشنهادی و به حداقل رساندن مراحل، ساده می کند.

طراحی سایت بیمارستانی در شیراز

طراحی سایت بیمارستانی در شیراز

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این مرکز بیاموزید؟

Haven دید روشنی نسبت به برندسازی سایت و انتقال پیام های مورد نظر خود داشت. استفاده آنها از تصاویر مناسب و چشم نواز است. داشتن یک چشم انداز واضح نسب به برند خود در نقطه ی شروع، برای ساخت یک وبسایت پزشکی و بیمارستانی قوی، ضروری است. ایده این مرکز ترک اعتیاد در ارائه فرم حمایت مالی از طریق وب سایت خود، برای حفظ اعتماد و نگه داشتن حامیان برای مدت طولانی بسیار هوشمندانه است.همچنین، فرم حمایت مالی خود را همراه با یک درگاه پرداخت ایمن برای سازمان های غیرانتفاهی ارائه میکند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات جهت پزشکان” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات جهت پزشکان

چه چیزی این طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی را متمایز می کند؟

استفاده Heritage Hospice از رنگ های روشن و تصاویر شاد باعث ایجاد یک جو دوستانه در این وبسایت می شود. طراحی کلی سایت بسیار جذاب است و نحوه صفحه آرایی، پیمایش در وبسایت را آسان می کند. ارتباط خوب بین متن و تصاویر باعث می شود محتوا به راحتی برای خوانندگان قابل هضم باشد.

وب سایت Heritage Hospice دارای ویژگی حمایت مالی آنلاین است که در بالای منوی پیمایش با یک دکمه قرمز مشخص شده است. صفحه کمک مالی دارای طراحی کاربرپسند همراه با مبلغ پیشنهادی برای اهدا، وقف و حمایت دائمی است. صفحه اخبار و رویدادها از قالب وبلاگ پیروی می کند، بنابراین ارسال به روزرسانی های مکرر برای این مرکز آسان است.

طراحی سایت بیمارستان در شیراز

طراحی سایت بیمارستان در شیراز

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این مرکز بیاموزید؟

وب سایت Heritage Hospice در همه جوانب(جبه ها) از نظر بصری جذاب است. آنها ترکیبی زیبا از محتوا و تصویر را استفاده می کنند تا پیام خود را به بهترین شکل ممکن انتقال دهند.

اگرچه آنها استفاده از عکس های موجود در اینترنت را به عکاسی از مرکز خود ترجیح داده اند، اما در انتخاب تصاویر متناسب با برند خود و انتقال پیام مثبت بسیار موفق هستند. شما باید عکس هایی را انتخاب کنید که منسجم باشند و در جهت معرفی هویت بیمارستان یا مرکز پزشکی شما عمل کنند.

چه چیزی وبسایت این مرکز را خاص می کند؟

مرکز ارتباطات ایمنی عمومی Northwest Connecticut دارای یکی از بهترین وبسایت ها در زمینه خدمات اضطراری است. بنر ویدئویی بلافاصله توجه شما را جلب می کند و هنگامی که به پایین صفحه اصلی می روید، عناصر موجود سایت را بسیار پیا جلوه میدهند. می توانید یک آمار لحظه ای خدمات اضطراری و یک نقشه تعاملی از محدوده های خدمت رسانی آنها، مشاهده کنید.

آگهی هشدار در بالا برای وبسایت ویژگی خوبی به شمار می رود زیرا به سازمان اجازه می دهد تا اطلاعات فوری را در اختیار بازدید کنندگان سایت قرار دهد.

طراحی سایت بیمارستانی

طراحی سایت بیمارستانی

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این مرکز بیاموزید؟

استفاده از عکس ها و فیلم های خیره کننده در این وبسایت الگوی خوبی برای سایر سازمان های پزشکی است. به جای استفاده از عکاسی عمومی، این وب سایت عکس های واقعی که با آنها همکاری می کنند را به نمایش می گذارد. با انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا با قابلیت ویرایش آسان، این مرکز می تواند بدون نیاز به تماس با توسعه دهنده وبسایت، فوراً به روزرسانی ها را انجام دهد.

 

کدام ویژگی این وبسایت رامتمایز می کند؟

برندسازی و تصاویر در این وبسایت بسیار قوی هستند. محتوا در قالبی بسیار ساده و در عین حال جذاب ارائه شده است. صفحه اصلی آنها دارای گالری تصاویر، آیکون ها اختصاصی و یک ویدیوی تعبیه شده برای شرح مزایای سازمان آنها و روایتی از افرادی است که به آنها خدمت رسانی می کنند.

صفحه آرایی این سایت واضح و پیمایش در آن اسان است. صفحه اصلی دارای مقالات اخیر وبلاگ و یک فید زنده در شبکه اجتماعی است که مطالب را برای بازدیدکنندگان دائمی تازه و جالب نگه می دارد. صفحه کمک مالی دارای طراحی ساده با یک تصویر سرتیتر زیباست و پر کردن فرم بسیار راحت انجام می گیرید.

طراحی سایت مرکز پزشکی

طراحی سایت مرکز پزشکی

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این مرکز بیاموزید؟

نحوه چیدمان این وبسایت به خوبی انجام شده است. طراحان این وبسایت از یک تم پزشکیِ سفارشی شده متناسب با برند استفاده کرده و سایت را به قابلیت های مهمی از جمله وبلاگ و فرم حمایت مالی آنلاین مجهز کرده اند. شما می توانید ایده هایی از این طراحی وبسایت پزشکی در ایجاد یک طرح تمیز برای نمایش محتوای خود، بگیرید.

 

  • وبسایت برتر مراقبت های بهداشتی و پزشکی Good Shepherd Community Care:

کدام ویژگی این وبسایت رامتمایز می کند؟

وبسایت Good Shepherd Community Care دارای طرحی زیبا و ساده است. در وبسایت مرکز تعداد زیادی از عناصر ظریف طراحی بکار رفته است که محتوای آنها را زنده می کند. صفحه اصلی دارای یک نقشه تعاملی، آمار لحظه ای، مقالات برجسته و لینکی به شبکه های اجتماعی است تا بازدید کنندگان سایت را به پیدا کردن سایت و تعامل با آن ترغیب کند.

یکی از بهترین جنبه های این وبسایت پزشکی، منوی پیمایش است. قرار دادن لینک صفحات مهم به صورت دکمه بسیار کارآمد است. اطلاعات تماس آنها در منوی ابزار و پاورقی قرار دارد، بنابراین از هر صفحه به راحتی قابل دسترسی است. منوی بالا همچنین شامل یک ابزارک دسترسی به وب و گزینه Google Translate است که به بازدیدکنندگان سایت را قادر می سازد که تنظیمات مشاهده صفحه را بر اساس نیازهای منحصر به فرد خود تغییر دهند.

 

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این مرکز بیاموزید؟

در این وبسایت عکس ها در قسمت های مناسبی از متن جاگذاری شده اند. صفحات کاملا خوانا هستند و برند واضح است. افزودن ویژگی های دسترسی به وب برای سازمانی که به مخاطبان مسن دارای مشکلات بینایی، خدمات ارائه می دهد بسیار مناسب است.

 

  • وبسایت برتر پزشکی Kenton Pointe:

کدام ویژگی این سایت خانه سالمندان رامتمایز می کند؟

Kenton Pointe یک خانه سالمندان است است که در کنتاکی واقع شده است. سایت این سازمان در به نمایش گذاشتن مزایای این مرکز و نحوه زندگی در آنجا بسیار موثر است. صفحه اصلی اخبار و صفحات رویدادها را نشان می دهد، که روشی موثر برای  درگیر کردن مخاطبان است و همچنین یک پست های رسانه های اجتماعی را شامل می شود تا نشان دهد آنها در اینترنت فعال هستند.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

 

شما چه چیزی می توانید از طراحی وبسایت پزشکی این مرکز بیاموزید؟

وبسایت Kenton Pointe در جهت برندسازی فعال بوده و از عکس های واقعی امکانات و مشتریان استفاده می کند. این سازمان وبسایت ازیک تم پزشکی با رنگ ها و محتوای سفارشی سازی شده استفاده کرده است. فونت ساده و پاراگرافهای کوتاه خواندن و فهم متن را آسان می کنند. شما نیز می توانید از زیبایی همراه با سادگی در طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی خود استفاده کنید.

 

اصل مطلب در مورد طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی

حضور بیمارستان یا مرکز بهداشتی و درمانی شما در اینترنت و فضای دیجیتال، یک قسمت مهم در جذب و نگهداری مشتریان و حامیان است. نقطه شروع حضوری پررنگ و موثر داشتن یک وبسایت با طراحی مناسب است. وبسایت های پزشکی و بیمارستانی برتر از قابلیت پیمایش آسان، جذابیت بصری، برند مشخص، ویژگی های قدرتمند و قابلیت به روزرسانی آسان برخوردار هستند. همه اینها به انتخاب مناسب پلتفرم سیستم مدیریت محتوا (CMS) برمی گردد. این مثال ها نشان می دهد که ساخت وبسایت مبتنی بر CMS ، روشی مطمئن برای برای ایجاد یک سایت پزشکی و بیمارستانی قدرتمند است که با بکارگیری قابلیت ها و قالب های متناسب با ویژگی های داخلی بیمارستان و یا مراکز پزشکی شما، انجام میگیرد.


برای کسب اطلاعات بیتشر درباره خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ طِب دارت در زمینه ی طراحی سایت پزشکی و بیمارستانی با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.tebdart.com


از شما دعوت می کنیم مقاله “مارکتینگ پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “برندسازی پزشکی” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “مدیریت اینستاگرام پزشک در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

از شما دعوت می کنیم مقاله “بهترین روش جذب بیمار” را هم مطالعه نمایید.