مارکتینگ پزشکی

مارکتینگ پزشکی: بهداشت و درمان برای همیشه تغییر کرده است. امروزه ماهیت سیستم پزشکی و درمان مشتری محور است و ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی باید ذهنیت خود را تغییر دهند و از استراتژی بازاریابی دیجیتال پزشکی و درمانی استفاده کنند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طب دارت در زمینه مارکتینگ پزشکی تجربه های بسیار موفق داشته است. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا ذهنیت خود را تغییر دهید و با شما همکاری می کنیم تا یک استراتژی با محوریت بیماران برای خدماتتان خلق کنید.

نتیجه آن تعامل بیشتر با بیماران، رضایت بیشتر بیماران، ارائه خدمات بهتر به آنها و کم کردن مجموع هزینه های مربوط به مارکتینگ پزشکی است.

بازاریابی پزشکی


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 -07132303712


افزایش تعداد بیماران

از قدرت اینترنت و شبکه های اجتماعی از جمله طراحی سایت پزشکی و اینستاگرام مارکتینگ حرفه ای برای ایجاد جامعه ای ازبیماران پویا و در تعامل استفاده کنید. انجام این کار علاوه بر افزایش ترافیک جست و جو برای خدمات شما، منجر به بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان وبسایت شما و تعامل بیشتر با وبسایت های ارائه خدمات و شبکه های اجتماعی ازجمله اینستاگرام شما می شود.

 

یکپارچگی در بازاریابی

چه یک پزشک تازه کار با مطب کوچک باشید و چه کلینیک یا درمانگاه و بیمارستان بزرگ، یکپارچگی و انسجام راز موفقیت شما در بازار رقابتی خدمات پزشکی و درمانی است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طب دارت از طریق دیجیتال مارکتینگ پزشکی به شما کمک می کند که از طریق بازاریابی و تبلیغات اینترنتی منسجم و یکپارچه پیام و تبلیغات خود را به درستی که مخاطبین هدفمند انتقال دهید.

 

این ها تنها تعدادی از روش هایی است که ما با استفاده از آن ها به رشد و توسعه سیستم پزشکی و درمانی و همچنین مارکتینگ پزشکی شما کمک می کنیم:

ایجاد استراتژی برای جذب بیماران

کمک به داشتن تعامل بهتر با بیماران

افزایش آگاهی و شناخت از برند

مدیریت اعتبار و شهرت شما

افزایش مراجعات به پزشک

تثبیت جایگاه خدمات شما به عنوان نماینده جامعه پزشکی

 

به چه کسانی خدمات ارائه می دهیم؟

پزشکان، جراحان، دندانپزشکان، بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طب دارت متخصص در مارکتینگ پزشکی

طبق مطالعات Pew Internet و American Life Project، بیش از 80 درصد کاربران آنلاین برای جست و جو درباره اطلاعات پزشکی از وبسایت های اینترنتی استفاده می کنند. امروزه بیشتر مردم ترجیح می دهند که برای گرفتن پاسخ سوالات پزشکی شان از اینترنت استفاده کنند. این در مورد جست و جو برای پیدا کردن پزشکان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی نیز صادق است.

طبق یک نظر سنجی، ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی، درباره مهارت بازاریابی دیجیتال، خود را در مقایسه با صنایع دیگر، عقب تر می بینند. اما روز به روز گرایش و میزان استفاده آن ها از دیجیتال مارکتینگ بیشتر و بیشتر می شود.

 

آیا دیجیتال مارکتینگ پزشکی شما سرعت بالایی دارد؟

بهترین راه برای سرعت بخشیدن به کمپین مارکتینگ پزشکی شما، همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت است. آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت پیشگام مارکتینگ پزشکی تخصصی است. ما با تعداد زیادی از پزشکان، جراحان و مراکز پزشکی و درمانی کمک کرده ایم که خدمات و کسب و کارشان را توسعه دهند.


اگر در حوزه خدمات پزشکی و درمانی فعالیت می کنید و به فکر تقویت و رشد کسب و کار خود هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس : 09128586135 – 07132303712


مارکتینگ پزشکی : آمار مهم

چگونه می توانید کمپین بازاریابی پزشکی خود را به سطح بالاتری برسانید؟

اینجا برخی از آمارهای بازاریابی پزشکی که به شما کمک می کند کمپین مارکتینگ پزشکی قدرتمند بسازید، را می توانید مشاهده کنید.

گردشگری پزشکی (توریسم سلامت) یک بیمار اغلب به صورت آنلاین آغاز می شود. طبق آمار گوگل، 5 درصد جست و جو های کل گوگل درباره پزشکی و سلامتی است. از جست و جو درباره یک بیماری خاص یا مشکل پزشکی گرفته تا اطلاعات مربوط به سلامت جسمی و تندرستی. جست و جو درباره موضوعات پزشکی و سلامتی بیش تر از هر زمان دیگری رایج است.

علاوه بر این 47 درصد از کاربران آنلاین برای پیدا کردن پزشکان و متخصصان حوزه سلامت از وب سایت ها استفاده می کنند. بنابراین مردم تنها برای پیدا کردن اطلاعات مربوط به سلامتی از اینترنت استفاده نمی کنند بلکه برای پیدا کردن پزشکان و خدمات پزشکی مختلف هم از آن استفاده می کنند.

به همین خاطر سئوی سایت پزشکی باید یکی از مهم ترین چیزهای مورد توجه ارائه دهندگان خدمات پزشکی باشد.

77 درصد بیماران بالقوه قبل از تماس با پزشک و گرفتن وقت ملاقات از موتورهای جست و جو استفاده می کنند. این به این معنی است که مردم درباره شما و رقیبانتان جست وجو و تحقیق می کنند. آنها قبل از گرفتن نوبت به طراحی سایت شما،  شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام شما و نظراتی که در مورد شما در سطح اینترنت است نگاه می کنند.

افرادی که به خدمات پزشکی و درمانی نیاز دارند مثلا بدنبال فیزیوتراپ و بینایی سنج یا متخصص زنان، پزشک زیبایی، دندانپزشک و… هستند، به احتمال زیاد از موتورهای جست و جو استفاده می کنند. طبق آمار، بیش از 60 درصد بیماران قبل از تماس یا گرفتن قرار ملاقات از موتورهای جست و جو استفاده می کنند.

 

طبق تحقیقات Pew، بیش از 70 درصد بزرگسالان برای ارتباط با دیگران، خواندن اخبار و سرگرم کردن خود از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند که این موضوع اهمیت اینستاگرام مارکتینگ پزشکی در زمینه مارکتینگ پزشکی را مشخص می کند.. پزشکان و بقیه متخصصان حوزه سلامت باید برای ارتباط با بیماران و ساختن برند خود از شبکه های اجتماعی استفاده کنند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “مدیریت اینستاگرام پزشک در شیراز” را هم مطالعه نمایید.

مدیریت اینستاگرام پزشک در شیراز

از بین تمام کاربران اینترنت، 66 درصد آنها درباره یک بیماری یا مشکل سلامتی خاص جست و جو می کنند. به عنوان یک پزشک، شما باید  برنامه ای طرح کنید تا سازمان شما به عنوان مرجع در این زمینه باشد.

ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوای قوی که به سوالات مربوط به بیماری های خاص و مشکلات پزشکی پاسخ دهد به افزایش اعتماد و اعتبار برند شما کمک می کند.

از شما دعوت می کنیم مقاله “تبلیغات پزشکان در اینستاگرام” را هم مطالعه نمایید.

تبلیغات پزشکان در اینستاگرام

وبسایت های پزشکی که وبلاگ های به روز و آپدیت دارند، دارای 97 درصد بک لینک های بیشتر هستند. باید بدانید که بک لینک، سئوی وبسایت شما را بهبود می بخشند. این یک عنصر مهم برای این است که در کلمات کلیدی خود در گوگل جزو نتایج برتر قرار بگیرید.

از نظر بازاریابی محتوا پزشکی، وبلاگ های طولانی در مقایسه با وبلاگ های کوتاه تر 9 برابر بیشتر منجر به جذب بیماران می شود.

اگر هنوز هم مقاله هایی با 300 تا 400 کلمه در وبسایت خود قرار میدهید، فقط وقت و انرژی خود را هدر می دهید.

2 تا از مهم ترین استراتژی های بازاریابی محتوا پزشکی، وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام هستند. علاوه بر تولید محتوای با کیفیت برای وبسایت پزشکی تان، اطمینان حاصل کنید که قابل به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی هم باشند.

تقریبا 94 درصد بیماران، قبل از تصمیم گرفتن برای استفاده از خدمات پزشکی و مراجعه به پزشک، نظرات افراد دیگر راجع به پزشک را در اینترنت می خوانند. بیماران بالقوه از نظرات آنلاین برای ارزیابی نظرات و تجربیات سایر بیماران استفاده می کنند.

نظرات مثبت برای ایجاد اولین تاثیر و جذب بیمار بسیار مهم هستند.

84 درصد مردم نظرات را به اندازه پیشنهادات شخصی  قابل اعتماد می دانند. بنابراین شما نیاز به مدیریت جامع نظراتی که مردم در اینترنت در مورد شما گذاشته اند دارید.

در سال 2021، انتظار می رود که تبلیغات جهانی برای صنعت پزشکی، 5 درصد افزایش داشته باشد و به صنعتی 36 میلیار دلاری تبدیل شود.

علاوه بر این پیش بینی می شود که هزینه های بازاریابی پزشکی، 5 درصد افزایش پیدا کند. اگر مارکتینگ پزشکی شما به سرعت پیش نرود، از رقابت عقب خواهید ماند.

آیا سئوی سایت پزشکی شما نتیجه بخش نبوده است؟  شاید به این دلیل است که  وقتی کلمات کلیدی شما در گوگل سرچ می شود در صفحه اول نتایج گوگل نیستید. 75 درصد کاربران آنلاین به صفحه های دو، سوم و… گوگل نگاه نمی کنند.

پنج نتیجه اول صفحه اول موتور های جست وجو مثل گوگل، 67.60 درصد کلیک ها را به خود اختصاص داده اند. این بیش از نیمی از کل کلیک هاست.

اگر وبسایت شما در صفحه اول گوگل ظاهر نمی شود، بسیاری از بیماران بالقوه را از دست می دهید.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

5 نشانه اینکه استراتژی مارکتینگ پزشکی شما کارایی ندارد

مارکتینگ پزشکی همواره در حال رشد و توسعه است و بیشتر از هر زمان دیگری رقابتی است. آخرین باری که تلاش های خود برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی را بررسی و ارزیابی کردید، چه زمانی بود؟ اینجا نشانه هایی که به شما کمک می کند تا بفهمید استراتژی بازاریابی تان کارآمد نیست، شرح داده شده است.

با داشتن یک پروفایل آنلاین قوی تر، مطب، بیمارستان و یا خدمات شما شانس بیشتری برای جذب بیمار دارند.

  • نداشتن استراتژی مارکتینگ پزشکی

در صورتی که هیچ استراتژی نداشته باشید، نمی توانید برنده باشید. بسیاری از کسب و کارهای پزشکی و درمانی این اشتباه را انجام می دهند. اگرچه نداشتن استراتژی امکان پذیر است اما حداقل باید به تاثیرگذاری اقداماتی که انجام می دهید آگاه باشید.

اشتباهات رایجی که بسیاری از پزشکان و مراکز بهداشتی و درمانی به علت نداشتن استراتژی انجام می دهند:

صرف هزینه های زیاد در کمپین های PPC  ( نوعی بازاریابی اینترنتی)  بدون اینکه هیچ نشانه ای از موفقیت ببینند.

صرف هزینه برای بازاریابی برای هرچیزی که مربوط به بازاریابی دیجیتال باشد بدون اینکه هدف مشخصی داشته باشند.

عدم ایجاد یک برند حرفه ای برای خود و ناتوان بودن در ایجاد شناخت از برند با استفاده از یک برند تجاری ثابت.

انجام دادن بازاریابی توسط خودشان، بدون اینکه مهارت و تجربه ی کافی در این زمینه داشته باشند که باعث هدر دادن پول و زمان می شود.

بهتر است این کار را به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای بسپارید.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 – 07132303712


  • نداشتن بازدیدکنندگان هدفمند و با کیفیت

یکی دیگر از نشانه های اینکه برنامه بازاریابی شما نیاز به بازبینی دارد، تعداد کلی بازدیدکنندگان وبسایت شماست. همه ی بازدیدکنندگان مثل هم نیستند. این به این معنی است که داشتن بازدیدکننده به تنهایی کافی نیست. اگر کمپین بازاریابی پزشکی شما باعث ایجاد بازدیدکنندگان با کیفیت و هدفمند نشود، پول و وقت شما به هدر می رود.

کیفیت بازدیدکنندگان وبسایت شما بسیار مهم است چون فقط 10 درصد افزایش کیفیت بازدیدکنندگان منجر به افزایش 40 درصدی درآمد شما می شود.

کیفیت مشتری بالقوه ( بازدیدکننده)  میزان احتمال اینکه یک بیمار بالقوه به بیمار واقعی یعنی کسی که ازشما نوبت می گیرد، تبدیل شود را نشان می دهد.

حتی اگر وبسایت شما بازدیدکنندگان ( بیماران بالقوه) زیادی داشته باشد اما آنها تبدیل به بیماران واقعی شما نشوند، استراتژی بازاریابی شما نیاز به بازبینی و به روز رسانی دارد.

 

  • عدم توانایی ارزیابی نتایج

برای اینکه واقعا متوجه شوید استراتژی بازاریابی شما کارآمد است یا نه، باید بتوانید آن را ارزیابی کنید. برخلاف بازاریابی سنتی مثل تلویزیون، مجله و رادیو، بازاریابی دیجیتال قابل ارزیابی و اندازه گیری است.

اگر می توانید میزان پیشرفت و نتایج کمپین خود را دنبال و بررسی کنید، به صورت هوشمندانه پول خود را برای بازاریابی و گرفتن بهترین نتیجه خرج کنید.

در واقع هر ریالی که خرج می کنید می تواند منجر به جذب بیماران جدید شود.

با ابزارهای اندازه گیری و ارزیابی درست می توانید تعداد بازدیدکنندگان وبسایت خود را متوجه شوید. هم چنین بفهمید که از کدام صفحات بازدید کرده اند و در هر صفحه چه مدتی مانده اند.

حتی می توانید به وسیله ی کارهایی که بازدید کننده انجام داده مثل: ثبت نام از طریق ایمیل ، گرفتن وقت ملاقات و یا دانلود کردن یک فایل و… متوجه شوید که کدام یک از آنها به بیماران واقعی شما تبدیل شده اند.

بدون بررسی و دنبال کردن کمپین بازاریابی دیجیتال، شما از ایده هایی استفاده خواهید کرد که حتی نمی دانید تاثیرگذار بوده اند یا خیر.

 

  • به روز نبودن سایت پزشکی

اخرین باری که وبسایت خود را آپدیت کرده اید چه زمانی بوده است؟ وبسایت شما چهره و ظاهر برند شما و خدمات تان است. این اولین چیزی است که بیماران بالقوه هنگام جست و جو می بینند و اصلی ترین ابزار بازاریابی شما است.

اگر وبسایت پزشکی شما برای مدت طولانی آپدیت نشود، احتمال از دست دادن بیماران جدید افزایش پیدا می کند.

زمانی که بازدیدکنندگان به وبسایت شما می آیند، تنها 3 تا 4 ثانیه زمان دارید تا نظر آنها را جلب کنید. اگر وبسایت شما غیرحرفه ای و قدیمی و آپدیت نشده به نظر برسد، تاثیر منفی بر بازدیدکنندگان می گذارد و آنها ترجیح می دهند به وبسایت رقیبانتان بروند.

یکی از مهم ترین جنبه های بازاریابی دیجیتال، بهینه سازی وبسایت است که شامل طراحی وبسایت نیز می شود. یک طراحی سایت یا آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب باید این اطمینان را بدهد که وبسایت پزشکی شما خوب به نظر برسد و به طور پیوسته به روز رسانی شود.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان:

09128586135 -07132303712


  • نبودن سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل

اگر زمانی که کلمات کلیدی شما در گوگل سرچ می شود و سایت شما در صفحه اول نتایج نباشد، باید بگوییم که استراتژی مارکتینگ پزشکی شما نیاز به کار دارد.

متاسفانه بیشتر کاربران اینترنت برای پیدا کردن جواب هایی که به دنبال آن هستند به صفحه دوم موتورهای جست وجو نمی روند. به همین دلیل است که شما نیاز به یک استراتژی قدرتمند بهینه سازی موتور های جست و جو (سئو)  دارید.

با داشتن یک استراتژی سئوی پزشکی خوب می توانید بک لینک های با کیفیت بیشتر دریافت کنید و استراتژی محتوای خود را بهبود ببخشید و صفحات سایت خود را بهینه سازی کنید.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو ( سئو) نیاز به وقت و مهارت زیادی دارد اما بسیار ارزشمند است. با داشتن یک استراتژی سئوی خوب نه تنها بیماران بیشتری جذب می کنید بلکه باعث افزایش اعتبار شما و اعتماد بیماران به شما می شود.

 

تعداد بیماران خود را با هزینه مشابه، دو برابر کنید

کمپین هایی را که بازدهی ندارند، دور بیندازید. استراتژی های بازاریابی و مارکتینگ پزشکی ما به طور خودکار در جهت کمپین هایی که بیماران با ارزش بالا را جذب می کند، بهینه سازی میشود.

 

مارکتینگ پزشکی خود را مدرن کنید

آیا از اعتماد به تبلیغات سنتی مانند تلویزیون و بیلبوردهایی که بازدهی زیادی ندارند خسته شده اید؟

 

چگونه یک آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی انتخاب می کنید؟

اگر تصمیم گرفته اید که با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ همکاری کنید اما نمی دانید که کدام یک را انتخاب کنید، باید بدانید که انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ اصلا راحت نیست.

نکات مهمی که هنگام انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باید به آن دقت کنید:

الف) دانش کامل از صنعت پزشکی و بهداشت و درمان

بازاریابی همه صنایع یکسان نیست. مارکتینگ پزشکی چالشی منحصر به فرد است. با آژانس دیجیتال مارکتینگی که تجربه و دانش زیادی در زمینه صنعت پزشکی دارد، همکاری کنید. اگرچه هزینه های پزشکی درحال افزایش است اما صنعتی اشباع شده است و بیماران بسیار با دقت و محافظه کار هستند.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با تجربه، درک کاملی از مسائلی که ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی با آن روبه رو هستند، دارند و برنامه هایی برای مواجه با این مسائل، تدوین خواهد کرد.

ب) اهمیت تجربه بیمار را درک می کند

ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی باید بتوانند نیازهای بیماران را برآورده کنند و اعتماد بیماران را جلب کنند.

آژانسی که بتواند اهمیت تجربه بیمار را درک کند به شما کمک می کند که حضور آنلاین خود را کنترل کنید. آنها می دانند که چگونه خدمات و امکانات شما را برای بیمارانتان برنامه ریزی کنند. علاوه بر این آنها این اطمینان را خواهند داد که بین تجربه واقعی بیمار و حضور آنلاین شما خللی ایجاد نمی شود.

درنتیجه می توانید بیماران جدید جذب کنید و بیماران فعلی خود را حفظ کنید.

پ) کمک به ساخت اعتبار، برند پزشکی و اعتماد به شما

اعتماد برای متخصصان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی بسیار مهم است. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب برای افزایش اعتبار آنلاین شما، برنامه خواهد داشت.

برای تازه کاران آن ها می توانند یک استراتژی محتوا ایجاد کنند که مطب یا کلینیک شما در یک موضوع مربوط به سلامتی به عنوان مرجع شناخته شود.

به وسیله وبلاگ، می توانید به سوالات پزشکی بیماران بالقوه پاسخ دهید و یک برند پزشکی ماهر و خبره را طراحی کنید.

هم چنین آژانس باید معتبر و دارای برنامه ی مدیریت نظرات باشد. این مورد به ویژه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که شما با تعداد زیادی نظرات منفی رو به رو هستید. یک آژانس خوب می تواند به بهبود اعتبار شرکت شما کمک کند.

 

ت) سرمایه ی شما را برگرداند

مارکتینگ پزشکی یک سرمایه گذاری است و بهترین مزیت آن برای شما این است که به نتایجی که برای آن هزینه کرده اید برسید. آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی باید شما را به نتیجه برساند. اگرچه برخی از جنبه های بازاریابی دیجیتال برای گرفتن نتیجه مطلوب نیاز به زمان دارند ( سئو، بازاریابی محتوا). شما باید اطمینان داشته باشید که کمپین بازاریابی شما پیشرفت های محسوسی در برند شما ایجاد می کند.

از آژانس بازاریابی پزشکی بپرسید که چگونه به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک می کنند. یک آژانس بازاریابی خوب می داند که نباید قول های دست نیافتنی و دور از دسترس بدهد.

بعد از چندماه باید برخی از پیشرفت های قابل توجه مثل تعداد بازدیدکنندگان و بیماران بالقوه، کیفیت بازدیدکنندگان، ترافیک سایت و تعداد تماس ها و نوبت ها، را مشاهده کنید.

شما در یک آژانس مارکتینگ پزشکی سرمایه گذاری می کنید چون می خواهید نتیجه بگیرید. اگر نمی توانند هدف های قابل اندازه گیری و معنا دار ارائه دهند، با آنها همکاری نکنید.


شماره های تماس جهت مشاوره تخصصی رایگان آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی طب دارت:

09128586135 -07132303712


چرا باید برای مارکتینگ پزشکی با آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت همکاری کنید؟

زمانی که ارائه دهندگان خدمات پزشکی و درمانی با ما همکاری می کنند ما علاوه بر اینکه استراتژی های اثبات شده و خلاقانه به آن ها ارائه می دهیم، کاری می کنیم که آنها نتیجه بگیرند.

خدماتی که مشتریان می توانند از ما انتظار داشته باشند:

بررسی دقیق و کامل وب سایت

ما باید بدانیم که وبسایت شما تا چه حد به درستی کار می کند، بنابراین وبسایت شما را کامل بررسی خواهیم کرد. آژانس دیجیتال مارکتینگ طب دارت ، معیارهای مهم مثل میزان ترافیک سایت، سئو و سایر موارد را بررسی و ارزیابی خواهد کرد. این به ما در ایجاد استراتژی متناسب با کار شما کمک می کند.

 

مدیریت کمپین سئو ( بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو)

این پایه ی هر کمپین بازاریابی پزشکی موفق است. بستراه هدایت کمپین سئوی شما را برعهده خواهد گرفت تا اطمینان حاصل کند که تمام معیارهای بهینه سازی بررسی شده اند. ما به شما کمک خواهیم کرد که وبسایت تان در صفحه اول نتایج جست وجو قرار بگیرد و بیماران بیشتری را جذب کنید.

 

وبسایت با عملکرد و ارزش بالا

بستراه خدمات طراحی سایت به شما ارائه می دهد تا وبسایت پزشکی شما مطرح و برجسته شود. ما می دانیم که نگاه اول چه قدر مهم است، بنابراین وبسایت شما را به گونه ای طراحی می کنیم که به بهترین نحو، برند شما را نشان دهد.

 

اینستاگرام مارکتینگ پزشکی

ما از قدرت شبکه های اجتماعی مخصوا اینستاگرام برای تاثیر گذاشتن بر بیماران شما استفاده می کنیم. مدیریت و تولید محتوای اینستاگرام مانند ادمین اینستاگرام و مدیریت اینستاگرام پزشکی از دیگر خدمات ماست که بصورت حرفه ای ارائه می دهیم.

 

بازاریابی پولی رسانه ها

اگر به دنبال نتایج سریع هستید، می توانیم از استراتژی بازاریابی با کمک تبلیغات پولی مثل تبلیغات گوگل، تبلیغات بلاگری در اینستاگرام و… استفاده کنیم. آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه با داشتن تیمی متخصص به شما برای جذب بیماران جدید کمک می کند.

 

مدیریت اعتبار، شهرت و نظرات

برند شما با داشتن نظرات منفی پیشرفت نخواهد کرد. ما اهمیت اعتبار و شهرت را به خوبی می دانیم بنابراین به شما برنامه ها و خدمات مدیریت نظرات و اعتبار را ارائه می دهیم که اعتبار محلی خود را افزایش دهید.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان تخصصی:

07132303712 – 09128586135